9 388,65 zł/m2 cena: 430 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Przedstawiam ofertę sprzedaży
trzypokojowego mieszkania po częściowym remoncie.
Jeszcze pachnie farbą!
Mieszkanie jest położone na 2 piętrze czteropiętrowego bloku.

Na powierzchnie 45,8 m2 składają się:

- Salon z miejscem na aneks kuchenny (ok. 23m2)
- sypialnia ok. 10m2
- pokój ok. 6 m2
- łazienka ok. 3m2
- przedpokój (miejsce na szafę w zabudowie)

Podczas generalnego remontu wymieniono całą instalację elektryczną,
drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne, zamontowano nowe grzejniki,
na podłogach położono panele o wysokiej klasie ścieralności,
na ścianach zrobiono tynki i gładzie.

Do wykończenia przez nowego nabywcę pozostaje aneks kuchenny oraz łazienka.
Są przygotowane do remontu.

Mieszkanie jest dwustronne, słoneczne, a środkowe położenie powoduje, że jest bardzo ciepłe.
Ogrzewanie miejskie.
Budynek zarządzany przez SM Geofizyka, która przykłada dużą wagę do utrzymania go w czystości.
Aktualnie Spółdzielnia wyremontowała klatkę i wstawiła nowe drzwi wejściowe do budynku.
Ponadto blok jest ocieplony.
Wielkim atutem mieszkania jest duży dobudowany przez Spółdzielnię balkon.

Świetna lokalizacja.
Do Starówki ok. 15 minut piechotą, a
w promieniu kilkuset metrów szkoły, przedszkole, szpital, kościół,
punkty usługowe oraz duże markety.
Ponadto blok położony w głębi osiedla- z dala od ruchliwej ulicy.
Wokół kilka darmowych parkingów oraz przystanków komunikacji miejskiej.

Mieszkanie posiada Księgę Wieczystą

Przynależy do niego piwnica (ok.4 m).
Jest to idealna opcja dla rodziny lub inwestycja np. na wynajem.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Dominika Sodel-Jabłońska
Tel. 789-723-798
dominika@partnernieruchomości.net.pl

Usługa pośrednictwa jest usługą płatną dopiero
w momencie zawarcia umowy pomiędzy stronami. 
Zapraszam na bezpłatną prezentację lokalu.
Przed prezentacją konieczne jest spisanie umowy pośrednictwa.
POMAGAMY PRZY ZAŁATWIENIU FORMALNOŚĆI ZWIĄZANYCH Z KREDYTEM.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PRT-MS-13315
Powierzchnia 45,80 m²
Powierzchnia użytkowa 45,80 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 5,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta
Standard
Opłaty w czynszu wywóz śmieci, woda/ryczałt na wodę, sprzątanie, ogrzewanie, fundusz remontowy, administracja
Opłaty wg liczników prąd, gaz
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 4,60 m²
Stan lokalu po remoncie
Mies. czynsz admin. 616 PLN
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, GAZOWA
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Parking strzeżony (odległość w metrach) 10 m
Widok na inne budynki
Gaz jest
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Ogrzewanie c.o.
Usytuowanie dwustronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 2
Spółdzielnia/Zarządca "Geofizyka" Spółdzielnia Mieszkaniowa‎

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 20/12/7 m2
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni otwarta na salon
Rodzaj kuchni aneks kuchenny
Podłoga kuchni panele
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Toruń, Mokre , Chrobrego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13291

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, osiedle MOKRE. Zapraszamy do odkrycia jednego z najpiękniejszych mieszkań na rynku – miejsca, w którym praktyczność spotyka się z nowoczesnym designem, tworząc idealną przestrzeń do życia. Przestronne, 3-pokojowe ...

Powierzchnia
47,84 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 430,60 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre , Chrobrego

Toruń, Mokre, Kościuszki
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13359

MIESZKANIE W NISKIM BLOKU, CZWARTE PIĘTRO, ZLOKALIZOWANE NA OSIEDLU MOKRE!  Świetna cena! Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze bloku wybudowanego z cegły w 1996roku  przy ul. Kościuszki. Na powierzchnię 64,1m2 składają się: -salon (wyjście ...

Powierzchnia
69,10 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 192,47 zł
cena 497 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Kościuszki
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Kościuszki

Toruń, Mokre, Kościuszki
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13374

DWA POKOJE PO GENERALNYM REMONCIE- OS. MOKRE. Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w kameralnym czteropiętrowym bloku przy ul. Kościuszki. Na powierzchnię 38 m2 składają się: - salon z aneksem kuchennym - oddzielna sypialnia - łazienka ...

Powierzchnia
38,00 m2
Cena za m2
10 763,16 zł
cena 409 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Kościuszki

Toruń, Mokre, Świętopełka
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13391

3 pokoje z balkonem, po remoncie, Świętopełka Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Świętopełka w Toruniu, usytuowane na 2. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.  Lokal o funkcjonalnym, w pełni rozkładowym układzie pomieszczeń, dwustronny, co ...

Powierzchnia
48,17 m2
Cena za m2
10 359,14 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Świętopełka