oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Stawki, Okólna

Toruń, Stawki, Okólna
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13422

STAWKI, TRZY NIEZALEŻNE POKOJE, PO REMONCIE! Tylko u nas! Przedstawiam Państwu przepiękne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Okólnej, usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 60,44m2 składają się: - salon z wyjściem na loggie- zieleń- pełna prywatność -2 ...

Powierzchnia
60,44 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 603,57 zł
cena 520 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Stawki, Okólna
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Na Skarpie

Toruń, Na Skarpie
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13420

2-POKOJOWE MIESZKANIE NA SKARPIE!! Przedstawiam ofertę 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,73m2, znajdującego się w wieżowcu na 5 piętrze z windą. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole ,place zabaw, sklep Biedronka, osiedlowe piekarnie, apteka, Dodatkowym ...

Powierzchnia
48,73 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 618,92 zł
cena 420 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Na Skarpie
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Toruń, Bielany

Toruń, Bielany
mieszkanie na wynajem

PRT-MW-13418

Gagarina-3 pokoje blisko UMK, gotowiec inwestycyjny! Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie, nie wymagające nakładów, zlokalizowane na osiedlu Bielany, usytuowane na czwartym piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 48,2 m2 składaja się: -wiekszy pokój z wyjścem na ...

Powierzchnia
48,20 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
51,87 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Toruń, Bielany
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Torun, Rubinkowo, Łyskowskiego

Torun, Rubinkowo, Łyskowskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13417

 2 pokoje po generalnym remoncie! Rubinkowo Twój azyl z widokiem na Wisłę i nowy most– wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalny remoncie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na powierzchnię którego składają się: - salon -oddzielna sypialnia  - kuchnia - ...

Powierzchnia
34,20 m2
Piętro
10
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 789,47 zł
cena 369 000 
mieszkanie na sprzedaż - Torun, Rubinkowo, Łyskowskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Hugona Kołłątaja

Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Hugona Kołłątaja
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13416

TYLKO W NASZYM BIURZE mieszkanie z dużym balkonem, możliwe 2 pokoje Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,23 m2, położone przy ul. Kołłątaja na 4 piętrze niskiego bloku.  Dlaczego warto: mieszkanie jest dwustronne i w pełni rozkładowe, dzięki czemu ...

Powierzchnia
35,23 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 622,48 zł
cena 339 000 
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Mjr. Henryka Sucharskiego

Toruń, Mokre, Mjr. Henryka Sucharskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13415

Sucharskiego -2 pokoje bardzo blisko centrum. Duży potencjał inwestycyjny- na wynajem lub flip. Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na os. Mokre usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Na powierzchnię 38 m2 składają się: - pokój ok. ...

Powierzchnia
41,38 m2
Cena za m2
7 733,20 zł
cena 320 000 
Kryteria wyszukiwania

rozumiem