oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście

Toruń, Jakubskie Przedmieście
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13407

JAKUBSKIE PRZEDMIEŚCIE, WYSOKI PARTER, DWA POKOJE, CEGŁA! *Tylko u nas!* Mieszkanie w niskim bloku, zlokalizowane na osiedlu Jakubskie Przedmieście. Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na wysokim parterze niskiego bloku, wybudowanego z cegły w 2005 roku, przy ...

Powierzchnia
45,53 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 268,61 zł
cena 422 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Na Skarpie, Kardynała Wyszyńskiego

Toruń, Na Skarpie, Kardynała Wyszyńskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13406

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ 3 - POKOJOWEGO MIESZKANIA NA SKARPIE !! ULICA WYSZYŃSKIEGO! 5 PIĘTRO! WINDA! Świetna lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki MZK,  sklepy, Żabka ,  wszelka niezbędna infrastruktura. Blok położony w bardzo ...

Powierzchnia
65,45 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 388,08 zł
cena 549 000 
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo I, Donimirskiego

Toruń, Rubinkowo I, Donimirskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13404

REZERWACJA!!! ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ 5- POKOJOWEGO MIESZKANIA NA RUBINKOWIE !! ULICA DONIMIRSKIEGO ! NAJLEPSZE 1 PIĘTRO! Świetna lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki MZK,  sklepy, Żabka ,  wszelka niezbędna infrastruktura. Blok ...

Powierzchnia
73,00 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 082,19 zł
cena 590 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo I, Donimirskiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Na Skarpie, Kosynierów Kościuszkowskich

Toruń, Na Skarpie, Kosynierów Kościuszkowskich
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13402

OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE!!!!  Mieszkanie położone  na 3 piętrze w wieżowcu przy ulicy Kosynierów Kościuszkowskich . Mieszkanie do własnej aranżacji, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość dostosowania wnętrza do własnych potrzeb. Na powierzchnię 37,59 ...

Powierzchnia
37,59 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 113,86 zł
cena 305 000 
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Stawki, Strzałowa

Toruń, Stawki, Strzałowa
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13400

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ 3 - POKOJOWEGO MIESZKANIA NA STAWKACH!! ULICA STRZAŁOWA! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki MZK,  sklepy, Żabka ,  wszelka niezbędna infrastruktura. Do centrum miasta 10 minut spacerkiem! Bardzo ...

Powierzchnia
47,50 m2
Cena za m2
8 105,26 zł
cena 385 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Stawki, Strzałowa
nowa oferta
lokal na wynajem - Toruń, Katarzynka

Toruń, Katarzynka
lokal na wynajem

PRT-LW-13398

BIURA 250 M !!!! PARKING !!! WSZYSTKIE MEDIA W CENIE !!!! Na wynajem powierzchnia biurowa 250 m2 położona w dzielnicy przemysłowej Torunia na I piętrze.  Lokal składa się z kilku pomieszczeń , toalet i kuchni  do dyspozycji Najemcy. Teren ogrodzony i monitorowany.  Biura ...

Powierzchnia
250,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
28,00 zł
cena 7 000 
lokal na wynajem - Toruń, Katarzynka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem