oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Na Skarpie, Ligi Polskiej

Toruń, Na Skarpie, Ligi Polskiej
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13430

3 POKOJOWE MIESZKANE DOSTEPNE OD ZARAZ!! Na sprzedaż mieszkanie, która mieści się Na Skarpie w wieżowcu przy ul .Ligi Polskiej na 4 piętrze o pow.61m2. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, plac zabaw, oraz sklepy. Mieszkanie jest słoneczne, jasne, bardzo ładny ...

Powierzchnia
61,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 459,02 zł
cena 455 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Na Skarpie, Ligi Polskiej
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Bydgoskie Przedmieście, Matejki

Toruń, Bydgoskie Przedmieście, Matejki
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13429

TYLKO W NASZYM BIURZE- 3 POKOJE NA ULICY MATEJKI. MIESZKANIE PO REMONCIE! ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ  IDEALNA PROPOZYCJA DLA INWESTORA, ALE NIE TYLKO. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w  4- piętrowym bloku. Blok pobudowany w technologii cegły, po termoizolacji. Mieszkanie ...

Powierzchnia
48,20 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 730,29 zł
cena 469 000 
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Łąkowa

Toruń, Mokre, Łąkowa
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13428

TYLKO W NASZYM BIURZE! 4 NIEZALEŻNE POKOJE NA OS. MOKRYM! Idealne dla rodziny, ale także jako inwestycja. Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łąkowej, usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię 72,62 m2 składają się: - salon ...

Powierzchnia
72,62 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 675,30 zł
cena 630 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Łąkowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo I, Rakowicza

Toruń, Rubinkowo I, Rakowicza
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13427

GOTOWE DO ZAMIESZKANIA!! Przedstawiam ofertę mieszkania dwupokojowego o powierzchni 39,02m2, znajdującego się w bloku na 3 piętrze. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek niepubliczny, przychodnia, oraz sklep Biedronka. Mieszkanie bardzo słoneczne, ...

Powierzchnia
39,02 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 969,76 zł
cena 350 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo I, Rakowicza
nowa oferta
hala na wynajem - Toruń, Chrobrego

Toruń, Chrobrego
hala na wynajem

PRT-HW-13426

Hala 1950 m, z zapleczem biurowo- socjalnym i toaletą. Położona w przemysłowo - handlowej dzielnicy Torunia!!!! OGRZEWANA!!! 2 RAMPY hydrauliczne!!!! Idealna na hurtownię , magazyn, produkcję. Teren ogrodzony, dozorowany. Przed halą plac oraz parking dla samochodów ...

Powierzchnia
1 950,00 m2
Cena za m2
25,00 zł
cena 48 750 
hala na wynajem - Toruń, Chrobrego
nowa oferta
lokal na wynajem - Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Szosa Chełmińska

Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Szosa Chełmińska
lokal na wynajem

PRT-LW-13425

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 130 m², położony na Chełmińskim Przedmieściu. Lokal idealnie sprawdzi się pod działalność biurową, gabinetową lub inną. W skład lokalu wchodzą: 4 niezależne biura o powierzchniach: 20 m² 15 m² 12 m² 10 ...

Powierzchnia
130,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
53,85 zł
cena 7 000 
Kryteria wyszukiwania

rozumiem