Toruń, Stare Miasto
lokal na wynajem

PRT-LW-13253

Do wynajęcia lokal usługowy na Toruńskiej Starówce !!!!! Położony w piwnicy budynku, wejście bezpośrednio z ulicy z  witryną !!!!!  Lokal wymaga remontu i daje możliwość pełnej aranżacji według potrzeb najemcy– duży potencjał !!!!!! Nieruchomość stanowi doskonałą ...

Powierzchnia
312,00 m2
Piętro
piwnica
Cena za m2
15,71 zł
cena 4 900 
lokal na wynajem - Toruń, Stare Miasto

Toruń, Chełmińskie Przedmieście
lokal na wynajem

PRT-LW-13249

Lokal na I piętrze, w nowoczesnym budynku, o powierzchni 80 m2 . Składa się z 3 pomieszczeń oraz tarasu. Pomieszczenia klimatyzowane.  Budynek nowoczesny wysoki standard wykończenia,  podjazd dla niepełnosprawnych,  winda, recepcja, monitoring, Biurowiec posiada ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
62,50 zł
cena 5 000 
lokal na wynajem - Toruń, Chełmińskie Przedmieście

Toruń, Mokre, Grudziądzka
hala na wynajem

PRT-HW-13237

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni  800m2, w pobliżu centrum na osiedlu Mokre. Obiekt przy ul. Grudziądzkiej, z bezpośrednim wjazdem od ulicy. Duża brama wjazdowa, rampa, suwnica, duża moc przyłącza prądu ( transformator). Umiejscowienie pozwala ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
0,00 zł
cena 11 200 
hala na wynajem - Toruń, Mokre, Grudziądzka
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Zławieś Wielka, Toporzysko

Zławieś Wielka, Toporzysko
działka na sprzedaż

PRT-GS-13234

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ DZIAŁKI BUDOWLANEJ  w oddalonym o pół godziny od Torunia Toporzysku- gmina Zławieś Wielka.  – 1833 m2.   Szukasz przestronnej działki niedaleko Torunia w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!   Na ...

Powierzchnia
1 833,00 m2
Cena za m2
90,02 zł
cena 165 000 
działka na sprzedaż - Zławieś Wielka, Toporzysko

Toruń, Centrum
dom na sprzedaż

PRT-DS-13228

DOM I HALA !!!! LUBICZ GÓRNY !!!! Na sprzedaż nieruchomość  w doskonałej lokalizacji w Lubiczu Górnym znajdująca się 400 m od trasy nr 10 i 5 km od granic Torunia. Składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni ok. 620 m2, hali magazynowej oraz  budynku mieszkalnego, ...

Powierzchnia
620,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 946 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
2 579,03 zł
cena 1 599 000 
dom na sprzedaż - Toruń, Centrum

Toruń, Chrobrego, Bolesława Chrobrego
lokal na wynajem

PRT-LW-13227

Do wynajęcia powierzchnia biurowa  280 m2 położona na 1 piętrze biurowca przy ul. Chrobrego.   Dostępne powierzchnie: • 57,5 m² • 21,75 m² • 41,40 m² • 32,00 m² • 51,00 m² • 77,00 m² STANDARD I MEDIA • ogrzewanie gazowe • prąd, woda, ...

Powierzchnia
170,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
40,00 zł
cena 6 800 
lokal na wynajem - Toruń, Chrobrego, Bolesława Chrobrego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem