Toruń, Chrobrego
lokal na wynajem

PRT-LW-13226

Do  wynajęcia powierzchnia  biurowo-magazynowa, położona na parterze i I piętrze. Budynek z 2020 roku , nowoczesny  biurowiec , całość ogrodzona, wjazd bramą  na pilota. Parking przed biurowcem. Powierzchnia biurowa  na parterze  400m2  -  ( 6 pomieszczeń, kuchnia, ...

Powierzchnia
850,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
31,76 zł
cena 27 000 
lokal na wynajem - Toruń, Chrobrego

Toruń, Chrobrego
lokal na wynajem

PRT-LW-13225

Do wynajęcia  powierzchnia biurowa , położona na I piętrze . Budynek z 2020 roku , nowoczesny  biurowiec , całość ogrodzona, wjazd bramą  na pilota. Przed budynkiem miejsca parkingowe!!!! Powierzchnia biurowa    450m2  -  ( załączony plan) Biurowiec wykończony ...

Powierzchnia
450,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
33,33 zł
cena 15 000 
lokal na wynajem - Toruń, Chrobrego

Toruń, Chrobrego
lokal na wynajem

PRT-LW-13223

Kompleks biurowy, wybudowany w 2001 roku, posiada dwie kondygnacje nadziemne i jedną kondygnację podziemną. Podziemnie: archiwum pokój  2 pomieszczenia gospodarcze kotłownia łazienka 3 pokoje przejściowe Parter 6 pomieszczeń ...

Powierzchnia
811,00 m2
Cena za m2
23,43 zł
cena 19 000 
lokal na wynajem - Toruń, Chrobrego

Toruń, Bielawy
lokal na wynajem

PRT-LW-13218

Do wynajęcia powierzchnia biurowa położona na I piętrze domu, pod działalność gospodarczą: biuro rachunkowe, biuro nieruchomości, kancelaria, gabinety etc. Położony w doskonałej lokalizacji na osiedlu Bielawy. Powierzchnia całkowita to 120 m2 : 3 duże, ustawne pokoje ...

Powierzchnia
120,00 m2
Cena za m2
37,50 zł
cena 4 500 
lokal na wynajem - Toruń, Bielawy

Toruń, Koniuchy
lokal na wynajem

PRT-LW-13212

Do wynajęcia powierzchnia biurowa  56m2 położona na 1 piętrze biurowca, składa się z 2 pomieszczeń. Lokal klimatyzowany. Obiekt ogrodzony, monitoring. Parking na terenie posesji. W zależności od potrzeb najemcy może zostać również wyposażony w meble biurowe. Istnieje ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
40,00 zł
cena 2 240 
lokal na wynajem - Toruń, Koniuchy
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ciechocin, Elgiszewo

Ciechocin, Elgiszewo
dom na sprzedaż

PRT-DS-13208

Elgiszewo, gmina Ciechocin- dom jednorodzinny 5 pokoi! Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom położony blisko Golubia-Dobrzynia  w miejscowości Elgiszewo. Oferta dla osób szukających oazy spokoju z bliskością natury w pobliżu malowniczej Drwęcy! Na powierzchnię 196 m2 ...

Powierzchnia
196,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 747 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 438,78 zł
cena 870 000 
dom na sprzedaż - Ciechocin, Elgiszewo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem