nowa oferta
lokal na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście

Toruń, Jakubskie Przedmieście
lokal na sprzedaż

PRT-LS-13377

Na sprzedaż  lokal handlowo -usługowy  w świetnej lokalizacji przy ul. Szosa Lubicka. Całkowita powierzchnia lokalu to 160m2, wysokość 3,10m-3,60m. Przestronny lokal użytkowy na sprzedaż, położony przy ruchliwej ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodów. ...

Powierzchnia
160,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
10 000,00 zł
cena 1 600 000 
lokal na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubicz, Złotoria

Lubicz, Złotoria
działka na sprzedaż

PRT-GS-13375

POLECAM NA SPRZEDAŻ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ W ZŁOTORII!!! ***  OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE *** Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 1529 m2 położoną przy ulicy KRÓLA LUDWIKA w Złotorii !!!  Nieruchomość znajduje się na przepięknym ...

Powierzchnia
1 529,00 m2
Cena za m2
260,95 zł
cena 399 000 
działka na sprzedaż - Lubicz, Złotoria
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Kościuszki

Toruń, Mokre, Kościuszki
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13374

DWA POKOJE PO GENERALNYM REMONCIE- OS. MOKRE. Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w kameralnym czteropiętrowym bloku przy ul. Kościuszki. Na powierzchnię 38 m2 składają się: - salon z aneksem kuchennym - oddzielna sypialnia - łazienka ...

Powierzchnia
38,00 m2
Cena za m2
10 763,16 zł
cena 409 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Kościuszki
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo I, Łyskowskiego

Toruń, Rubinkowo I, Łyskowskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13373

3-pokojowe mieszkanie po remoncie z balkonem, Rubinkowo I TYLKO  W NASZYM BIURZE Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na Rubinkowie I przy ul. Łyskowskiego w Toruniu.  Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w zadbanym budynku.  Dlaczego ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 187,50 zł
cena 489 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo I, Łyskowskiego

Toruń, Stare Miasto, Bankowa
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13371

Mieszkanie w kamienicy przy samym Bulwarze! 65m2 do własnej aranżacji. Materiał dla inwestora pod najem dobowy! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w sercu toruńskiej starówki, położone na drugim piętrze  dwudziestowiecznej, zadbanej kamienicy. Na powierzchnię ...

Powierzchnia
64,56 m2
Cena za m2
8 286,86 zł
cena 535 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Stare Miasto, Bankowa
bez prowizji
dom na sprzedaż - Obrowo, Głogowo

Obrowo, Głogowo
dom na sprzedaż

PRT-DS-13369

KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z PCC I OPŁATY ZA POŚREDNICTWO !!! Dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 900m, działka z trzech stron ogrodzona , w siąsiedztwie same nowe domy. Na szczególna uwagę zasługuje wysoki standard wykończenia przez Sprzedającego.  Wybudowany ...

Powierzchnia
143,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
900 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 237,76 zł
cena 749 000 
dom na sprzedaż - Obrowo, Głogowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem