nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo, Łyskowskiego

Toruń, Rubinkowo, Łyskowskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13413

Rubinkowo Centrum, 3 pokoje gotowe do wprowadzenia! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łyskowskiego, usytuowane na parterze niskiego, kameralnego bloku otoczonego bujną zielenią oraz duzym parkingiem zlokalizowanym pod klatką. Na powierzchnię 48,2m2 ...

Powierzchnia
48,20 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 900,41 zł
cena 429 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo, Łyskowskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście

Toruń, Jakubskie Przedmieście
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13407

JAKUBSKIE PRZEDMIEŚCIE, WYSOKI PARTER, DWA POKOJE, CEGŁA! *Tylko u nas!* Mieszkanie w niskim bloku, zlokalizowane na osiedlu Jakubskie Przedmieście. Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na wysokim parterze niskiego bloku, wybudowanego z cegły w 2005 roku, przy ...

Powierzchnia
45,53 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 268,61 zł
cena 422 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Dekerta

Toruń, Mokre, Dekerta
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13386

Winda od poziomu zero! 3 pokoje po generalnym remoncie! Twój azyl w centrum miasta – wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Dekerta Po umowie przedwstepnej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na powierzchnię którego składają się: - salon ...

Powierzchnia
49,23 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 867,36 zł
cena 535 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Dekerta

Toruń, Stare Miasto, Bankowa
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13371

Mieszkanie w kamienicy przy samym Bulwarze! 65m2 do własnej aranżacji. Materiał dla inwestora pod najem dobowy! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w sercu toruńskiej starówki, położone na drugim piętrze  dwudziestowiecznej, zadbanej kamienicy. Na powierzchnię ...

Powierzchnia
64,56 m2
Cena za m2
8 286,86 zł
cena 535 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Stare Miasto, Bankowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Słoneczne Tarasy, Podchorążych

Toruń, Słoneczne Tarasy, Podchorążych
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13365

Słoneczne Tarasy, winda, I piętro, duży balkon, gotowe do wprowadzenia! UMOWA REZERWACYJNA Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Podchorążych o na toruńskim osiedlu Słoneczne Tarasy, usytuowane na 1 piętrze apartamentowca z windą wybudowanego z cegły ...

Powierzchnia
54,20 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 051,66 zł
cena 599 000 
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo, Łyskowskiego

Toruń, Rubinkowo, Łyskowskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13364

RUBINKOWO, TRZY NIEZALEŻNE POKOJE, 2 WINDY! Tylko u nas! Przedstawiam Państwu przepiękne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łyskowskiego, usytuowane na 11- nie ostatnim  piętrze wieżowca. Na powierzchnię 63,15m2 składają się: - salon z wyjściem na loggie- widok na ...

Powierzchnia
63,15 m2
Piętro
11
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 076,01 zł
cena 510 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo, Łyskowskiego