nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Długa

Toruń, Koniuchy, Długa
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13411

3 rozkładowe pokoje z balkonem, po remocie, Koniuchy Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m2, położone na 4. piętrze w niskim bloku przy ul. Długiej w Toruniu.  Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń, zapewniającym ...

Powierzchnia
58,16 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 682,94 zł
cena 505 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Długa
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Świętopełka

Toruń, Mokre, Świętopełka
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13391

3 pokoje z balkonem, po remoncie, Świętopełka Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Świętopełka w Toruniu, usytuowane na 2. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.  Lokal o funkcjonalnym, w pełni rozkładowym układzie pomieszczeń, dwustronny, co ...

Powierzchnia
48,17 m2
Cena za m2
10 359,14 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Świętopełka
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo I, Łyskowskiego

Toruń, Rubinkowo I, Łyskowskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13373

3-pokojowe mieszkanie po remoncie z balkonem, Rubinkowo I TYLKO  W NASZYM BIURZE Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na Rubinkowie I przy ul. Łyskowskiego w Toruniu.  Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w zadbanym budynku.  Dlaczego ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 187,50 zł
cena 489 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo I, Łyskowskiego
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Obrowo, Głogowo

Obrowo, Głogowo
dom na sprzedaż

PRT-DS-13362

WOLNOSTOJĄCY DOM PARTEROWY Z GARAŻEM NA DWA AUTA!!! TYLKO W NASZYM BIURZE Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wybudowany według projektu Dom w pelargoniach 2, położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Głogowo. Nieruchomość idealna dla rodzin ...

Powierzchnia
204,90 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 180 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 197,17 zł
cena 860 000 
dom na sprzedaż - Obrowo, Głogowo
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Staszica

Toruń, Mokre, Staszica
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13332

mieszkanie 4 pokoje, 80 m2, cegła, balkon, blisko centrum TYLKO W NASZYM BIURZE *REZERWACJA* Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni niemal 80 m2, położone na 4. piętrze w niskim bloku z cegły z 1993 roku, przy ul. Staszica w Toruniu.  Nieruchomość ...

Powierzchnia
78,90 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 844,11 zł
cena 540 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Staszica
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jar, Konrada Grasera

Toruń, Jar, Konrada Grasera
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13327

3-pokojowe mieszkanie, JAR, duży balkon  z pięknym widokiem TYLKO W NASZYM BIURZE Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,21 m2, położone w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 roku, wybudowanym przez cenionego dewelopera Lem-Bud.  Układ ...

Powierzchnia
62,21 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 100,79 zł
cena 815 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jar, Konrada Grasera