nowa oferta
lokal na wynajem - Toruń, Chrobrego

Toruń, Chrobrego
lokal na wynajem

PRT-LW-13388

LOKAL 39 M W NOWOCZESNYM BIUROWCU!! BEZ MEBLI!!! OD ZARAZ!!! Do wynajęcia biuro o powierzchni 39 m kw. na parterze , z dużymi przeszklonymi witrynami na 2 ścianach. Pomieszczenie w wysokim standardzie. Klimatyzowane. Do wynajmowanego pomieszczenia przynależy zaplecze ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
64,10 zł
cena 2 500 
lokal na wynajem - Toruń, Chrobrego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Toruń, Stare Miasto, św. Jakuba

Toruń, Stare Miasto, św. Jakuba
mieszkanie na wynajem

PRT-MW-13385

APARTAMENT ŚW. JAKUBA !!!! 135 M !!!! 4 POKOJE !!!! Ekskluzywny apartament o powierzchni 135m2 w wysokim standardzie wykończenia, zaprojektowany z dbałością o każdy detal, z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Eleganckie wnętrze łączy nowoczesny design z ...

Powierzchnia
135,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
44,44 zł
cena 6 000 
mieszkanie na wynajem - Toruń, Stare Miasto, św. Jakuba
nowa oferta
lokal na wynajem - Toruń, Bielawy, Marii Skłodowskiej-Curie

Toruń, Bielawy, Marii Skłodowskiej-Curie
lokal na wynajem

PRT-LW-13381

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 22 m na parterze  !!!!! Położona na parterze  biurowca, podjazd dla niepełnosprawnych. Przy budynku duży bezpłatny parking. Możliwość przejęcia mebli od obecnego Najemcy   za dodatkową opłatą. Dostępne media to woda, prąd, ...

Powierzchnia
22,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
46,82 zł
cena 1 030 
lokal na wynajem - Toruń, Bielawy, Marii Skłodowskiej-Curie
nowa oferta
lokal na wynajem - Toruń, Stare Miasto, św. Jakuba

Toruń, Stare Miasto, św. Jakuba
lokal na wynajem

PRT-LW-13380

Nowoczesny lokal biurowy w wysokim standardzie – idealny dla wymagającego klienta !!!                                                !!! UL. ŚW. JAKUBA !!!!  Oferujemy na wynajem nowoczesny lokal użytkowy o wysokim standardzie wykończenia, zaprojektowany z myślą ...

Powierzchnia
200,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
65,00 zł
cena 13 000 
lokal na wynajem - Toruń, Stare Miasto, św. Jakuba
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Gagarina, Broniewskiego

Toruń, Gagarina, Broniewskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13379

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone przy ul. Broniewskiego na drugim piętrze w bloku z cegły. Blok po termomodernizacji  – wymieniona instalacja elektryczna , gazowa, piony wodno-kanalizacyjne oraz został przeprowadzony remont ...

Powierzchnia
65,61 m2
Cena za m2
9 129,71 zł
cena 599 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Gagarina, Broniewskiego

Toruń, Jakubskie Przedmieście, Targowa
lokal na wynajem

PRT-LW-13351

Nowoczesny lokal usługowy w stanie deweloperskim na Jakubskim Przedmieściu , zlokalizowany na parterze budynku, z dużymi witrynami zapewniającymi doskonałą ekspozycję i naturalne doświetlenie wnętrza. Powierzchnia lokalu wynosi 77 m², a wysokość pomieszczeń aż 4,5 m, ...

Powierzchnia
77,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
90,00 zł
cena 6 930 
lokal na wynajem - Toruń, Jakubskie Przedmieście, Targowa