nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Długa

Toruń, Koniuchy, Długa
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13411

3 rozkładowe pokoje z balkonem, po remocie, Koniuchy Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m2, położone na 4. piętrze w niskim bloku przy ul. Długiej w Toruniu.  Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń, zapewniającym ...

Powierzchnia
58,16 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 682,94 zł
cena 505 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Długa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - TORUŃ, MOKRE, KOŚCIUSZKI

TORUŃ, MOKRE, KOŚCIUSZKI
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13410

Mieszkanie w samym centrum Torunia  Mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku. Budynek znajduje się w centrum osiedla , osłonięty jest innymi budynkami  co sprawia iż mieszkanie jest ciche a wokół rośnie sporo zieleni. Przed blokiem znajdują się miejsca parkingowe ...

Powierzchnia
39,02 m2
Cena za m2
9 738,60 zł
cena 380 000 
mieszkanie na sprzedaż - TORUŃ, MOKRE, KOŚCIUSZKI
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście, Konopackich

Toruń, Jakubskie Przedmieście, Konopackich
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13409

Rozkładowe 3 pokoje, gotowe do wprowadzenia. Zapraszam na prezentację 3-pokojowego mieszkania znajdującego się na 2 piętrze boku z cegły przy ul.Konopackich Na powierzchnię 69,2m2 składają się: salon o pow.18m2 z wyjściem na słoneczny balkon o pow.3,11m2 sypialnia ...

Powierzchnia
69,20 m2
Cena za m2
9 682,08 zł
cena 670 000 

Łysomice, Świerczynki
dom na sprzedaż

PRT-DS-13408

Marzysz o odpoczynku z dala od zgiełku a jednocześnie w bliskiej odległości od Torunia, gdzie dojazdu nie utrudniają korki ? Zadzwoń jeszcze dzisiaj ! To już ostatni dom na tym osiedlu. Oferta tylko w Partner Nieruchomości Dom w stanie deweloperskim, wybudowany ...

Powierzchnia
167,39 m2
Powierzchnia działki [m2]
900 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 496,15 zł
cena 920 000 
dom na sprzedaż - Łysomice, Świerczynki
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście

Toruń, Jakubskie Przedmieście
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13407

JAKUBSKIE PRZEDMIEŚCIE, WYSOKI PARTER, DWA POKOJE, CEGŁA! *Tylko u nas!* Mieszkanie w niskim bloku, zlokalizowane na osiedlu Jakubskie Przedmieście. Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na wysokim parterze niskiego bloku, wybudowanego z cegły w 2005 roku, przy ...

Powierzchnia
45,53 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 268,61 zł
cena 422 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Na Skarpie, Kardynała Wyszyńskiego

Toruń, Na Skarpie, Kardynała Wyszyńskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13406

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ 3 - POKOJOWEGO MIESZKANIA NA SKARPIE !! ULICA WYSZYŃSKIEGO! 5 PIĘTRO! WINDA! Świetna lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki MZK,  sklepy, Żabka ,  wszelka niezbędna infrastruktura. Blok położony w bardzo ...

Powierzchnia
65,45 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 388,08 zł
cena 549 000 
Kryteria wyszukiwania

rozumiem