Toruń, Stare Miasto, Bankowa
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13371

Mieszkanie w kamienicy przy samym Bulwarze! 65m2 do własnej aranżacji. Materiał dla inwestora pod najem dobowy! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w sercu toruńskiej starówki, położone na drugim piętrze  dwudziestowiecznej, zadbanej kamienicy. Na powierzchnię ...

Powierzchnia
64,56 m2
Cena za m2
8 286,86 zł
cena 535 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Stare Miasto, Bankowa
bez prowizji
dom na sprzedaż - Obrowo, Głogowo

Obrowo, Głogowo
dom na sprzedaż

PRT-DS-13369

KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z PCC I OPŁATY ZA POŚREDNICTWO !!! Dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 900m, działka z trzech stron ogrodzona , w siąsiedztwie same nowe domy. Na szczególna uwagę zasługuje wysoki standard wykończenia przez Sprzedającego.  Wybudowany ...

Powierzchnia
143,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
900 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 237,76 zł
cena 749 000 
dom na sprzedaż - Obrowo, Głogowo
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Słoneczne Tarasy, Podchorążych

Toruń, Słoneczne Tarasy, Podchorążych
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13365

Słoneczne Tarasy, winda, I piętro, duży balkon, gotowe do wprowadzenia! UMOWA REZERWACYJNA Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Podchorążych o na toruńskim osiedlu Słoneczne Tarasy, usytuowane na 1 piętrze apartamentowca z windą wybudowanego z cegły ...

Powierzchnia
54,20 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 051,66 zł
cena 599 000 
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo, Łyskowskiego

Toruń, Rubinkowo, Łyskowskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13364

RUBINKOWO, TRZY NIEZALEŻNE POKOJE, 2 WINDY! Tylko u nas! Przedstawiam Państwu przepiękne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łyskowskiego, usytuowane na 11- nie ostatnim  piętrze wieżowca. Na powierzchnię 63,15m2 składają się: - salon z wyjściem na loggie- widok na ...

Powierzchnia
63,15 m2
Piętro
11
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 076,01 zł
cena 510 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo, Łyskowskiego
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Obrowo, Głogowo

Obrowo, Głogowo
dom na sprzedaż

PRT-DS-13362

WOLNOSTOJĄCY DOM PARTEROWY Z GARAŻEM NA DWA AUTA!!! TYLKO W NASZYM BIURZE Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wybudowany według projektu Dom w pelargoniach 2, położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Głogowo. Nieruchomość idealna dla rodzin ...

Powierzchnia
204,90 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 180 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 197,17 zł
cena 860 000 
dom na sprzedaż - Obrowo, Głogowo
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Skarpa, Stawisińskiego

Toruń, Skarpa, Stawisińskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13360

Kameralny blok na Skarpie-2 pokoje REZERWACJA! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Stawisińskiego, usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię 48,67m2 składają się: - salon z wyjściem na loggie -sybialnia -łazienka -WC -osobna kuchnia ...

Powierzchnia
48,67 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 499,49 zł
cena 365 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Skarpa, Stawisińskiego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem