nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Skarpa, Kusocińskiego

Toruń, Skarpa, Kusocińskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13431

Kusocińskiego- 2 pokoje blisko lasu, do własnej aranżacji! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Skarpa, usytuowane na szóstym piętrze w bloku z windą. Na powierzchnię 37m2 składaja się: -duży pokój  -sypialnie -łazienka -kuchnia - duży korytarz Mieszkanie ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 081,08 zł
cena 299 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Skarpa, Kusocińskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Na Skarpie, Ligi Polskiej

Toruń, Na Skarpie, Ligi Polskiej
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13430

3 POKOJOWE MIESZKANE DOSTEPNE OD ZARAZ!! Na sprzedaż mieszkanie, która mieści się Na Skarpie w wieżowcu przy ul .Ligi Polskiej na 4 piętrze o pow.61m2. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, plac zabaw, oraz sklepy. Mieszkanie jest słoneczne, jasne, bardzo ładny ...

Powierzchnia
61,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 459,02 zł
cena 455 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Na Skarpie, Ligi Polskiej
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Bydgoskie Przedmieście, Matejki

Toruń, Bydgoskie Przedmieście, Matejki
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13429

TYLKO W NASZYM BIURZE- 3 POKOJE NA ULICY MATEJKI. MIESZKANIE PO REMONCIE! ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ  IDEALNA PROPOZYCJA DLA INWESTORA, ALE NIE TYLKO. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w  4- piętrowym bloku. Blok pobudowany w technologii cegły, po termoizolacji. Mieszkanie ...

Powierzchnia
48,20 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 730,29 zł
cena 469 000 
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Łąkowa

Toruń, Mokre, Łąkowa
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13428

TYLKO W NASZYM BIURZE! 4 NIEZALEŻNE POKOJE NA OS. MOKRYM! Idealne dla rodziny, ale także jako inwestycja. Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łąkowej, usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię 72,62 m2 składają się: - salon ...

Powierzchnia
72,62 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 675,30 zł
cena 630 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Łąkowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo I, Rakowicza

Toruń, Rubinkowo I, Rakowicza
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13427

GOTOWE DO ZAMIESZKANIA!! Przedstawiam ofertę mieszkania dwupokojowego o powierzchni 39,02m2, znajdującego się w bloku na 3 piętrze. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek niepubliczny, przychodnia, oraz sklep Biedronka. Mieszkanie bardzo słoneczne, ...

Powierzchnia
39,02 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 969,76 zł
cena 350 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo I, Rakowicza
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście, Szosa Lubicka

Toruń, Jakubskie Przedmieście, Szosa Lubicka
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13424

***OFERTA PREMIUM! Nie szukaj dalej** Osiedle Piernikowe ROZKŁADOWE MIESZKANIE W APARTAMENTOWCU pod adresem Szosa Lubicka. Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na 3 piętrze  apartamentowca z windą, wybudowanego z cegły w 2016roku. Budynek wzniesiony przez dewelopera ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 500,00 zł
cena 540 000 
Kryteria wyszukiwania

rozumiem