oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Słoneczne Tarasy, Podchorążych

Toruń, Słoneczne Tarasy, Podchorążych
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13365

Słoneczne Tarasy, winda, I piętro, duży balkon, gotowe do wprowadzenia! UMOWA REZERWACYJNA Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Podchorążych o na toruńskim osiedlu Słoneczne Tarasy, usytuowane na 1 piętrze apartamentowca z windą wybudowanego z cegły ...

Powierzchnia
54,20 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 051,66 zł
cena 599 000 
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo, Łyskowskiego

Toruń, Rubinkowo, Łyskowskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13364

RUBINKOWO, TRZY NIEZALEŻNE POKOJE, 2 WINDY! Tylko u nas! Przedstawiam Państwu przepiękne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łyskowskiego, usytuowane na 11- nie ostatnim  piętrze wieżowca. Na powierzchnię 63,15m2 składają się: - salon z wyjściem na loggie- widok na ...

Powierzchnia
63,15 m2
Piętro
11
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 076,01 zł
cena 510 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo, Łyskowskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Skarpa, Stawisińskiego

Toruń, Skarpa, Stawisińskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13360

Kameralny blok na Skarpie-2 pokoje REZERWACJA! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Stawisińskiego, usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię 48,67m2 składają się: - salon z wyjściem na loggie -sybialnia -łazienka -WC -osobna kuchnia ...

Powierzchnia
48,67 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 499,49 zł
cena 365 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Skarpa, Stawisińskiego

Toruń, Mokre, Kościuszki
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13359

MIESZKANIE W NISKIM BLOKU, CZWARTE PIĘTRO, ZLOKALIZOWANE NA OSIEDLU MOKRE!  Świetna cena! Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze bloku wybudowanego z cegły w 1996roku  przy ul. Kościuszki. Na powierzchnię 64,1m2 składają się: -salon (wyjście ...

Powierzchnia
69,10 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 192,47 zł
cena 497 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Kościuszki

Toruń, Starówka, Łazienna
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13349

Mieszkanie w kamienicy przy samym Bulwarze! 37m2 Materiał dla inwestora pod najem dobowy! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w sercu toruńskiej starówki, położone na pierwszym piętrze  dwudziestowiecznej kamienicy. Na powierzchnię 37m2 składają się: -salon ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 702,70 zł
cena 359 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Starówka, Łazienna

Toruń, Na Skarpie, Kusocińskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13343

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ 2- POKOJOWEGO MIESZKANIA NA SKARPIE!! ULICA KUSOCIŃSKIEGO. Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki MZK,  tramwaj, sklepy, Żabka , Biedronka , wszelka niezbędna infrastruktura. BLISKO LAS!!!  w otoczeniu ...

Powierzchnia
53,27 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 302,42 zł
cena 389 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Na Skarpie, Kusocińskiego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem