Toruń, Rubinkowo I, Łyskowskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13257

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ 2- POKOJOWEGO MIESZKANIA NA TORUŃSKIM RUBINKOWIE !!! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki MZK,  tramwaj, sklepy, Żabka ,  wszelka niezbędna infrastruktura. Obok osiedla las , dużo miejsc spacerowych ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 230,77 zł
cena 360 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo I, Łyskowskiego

Toruń, Wrzosy I, Szosa Chełmińska
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13235

ZAPRASZAM NA  PREZENTACJĘ 4- POKOJOWEGO MIESZKANIA NA TORUŃSKICH WRZOSACH  !!! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki MZK, tramwaj, sklepy, Żabka ,  wszelka niezbędna infrastruktura. Obok osiedla las , dużo miejsc spacerowych ...

Powierzchnia
87,10 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 336,39 zł
cena 639 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Wrzosy I, Szosa Chełmińska

Toruń, Mokre, Przy Kaszowniku
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13217

MOKRE TRZY POKOJE- W BLOKU Z WINDĄ do wprowadzenia! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Przy Kaszowniku, usytuowane na 6 piętrze bloku z windą. Na powierzchnię 46,00m2 składają się: - salon z wyjściem na zabudowany balkon -2 sypialnie -łazienka ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 586,96 zł
cena 349 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Przy Kaszowniku

Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Rolnicza
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13140

ROLNICZA- GOTOWE DO WPROWADZENIA, 4 POKOJE, GARDEROBA, 2 ŁAZIENKI, 2 BALKONY Przedstawiam Państwu gustowne czteropokojowe mieszkanie w bloku z cegły blisko centrum. Doskonałe mieszkanie dla rozwojowej rodziny! Mieszkanie jest w pełni wyremontowane i gotowe do ...

Powierzchnia
85,75 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 746,36 zł
cena 750 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Rolnicza

Toruń, Jakubskie Przedmieście, Winnica
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-12922

Szukasz NOWEGO komfortowego  mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na spokojnej  okolicy i pięknym widoku? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla? Jeśli TAK to ta oferta jest właśnie dla Ciebie !! Z przyjemnością prezentujemy  ofertę zakupu ...

Powierzchnia
78,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
17 935,90 zł
cena 1 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście, Winnica

Toruń, Koniuchy, Legionów
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-12678

Rozkładowe i przestronne- 2 niezależne pokoje, trzecie piętro, niski blok z cegły na osiedlu Koniuchy! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze, czteropiętrowego bloku, przy ul. Legionów. Na powierzchnię 56,2m2 składają się: -salon z wyjściem na ...

Powierzchnia
56,20 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 590,75 zł
cena 539 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Legionów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem