nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo, Łyskowskiego

Toruń, Rubinkowo, Łyskowskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13413

Rubinkowo Centrum, 3 pokoje gotowe do wprowadzenia! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łyskowskiego, usytuowane na parterze niskiego, kameralnego bloku otoczonego bujną zielenią oraz duzym parkingiem zlokalizowanym pod klatką. Na powierzchnię 48,2m2 ...

Powierzchnia
48,20 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 900,41 zł
cena 429 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo, Łyskowskiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Długa

Toruń, Koniuchy, Długa
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13411

3 rozkładowe pokoje z balkonem, po remocie, Koniuchy Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m2, położone na 4. piętrze w niskim bloku przy ul. Długiej w Toruniu.  Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń, zapewniającym ...

Powierzchnia
58,16 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 682,94 zł
cena 505 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Długa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - TORUŃ, MOKRE, KOŚCIUSZKI

TORUŃ, MOKRE, KOŚCIUSZKI
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13410

Mieszkanie w samym centrum Torunia  Mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku. Budynek znajduje się w centrum osiedla , osłonięty jest innymi budynkami  co sprawia iż mieszkanie jest ciche a wokół rośnie sporo zieleni. Przed blokiem znajdują się miejsca parkingowe ...

Powierzchnia
39,02 m2
Cena za m2
9 738,60 zł
cena 380 000 
mieszkanie na sprzedaż - TORUŃ, MOKRE, KOŚCIUSZKI
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście, Konopackich

Toruń, Jakubskie Przedmieście, Konopackich
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13409

Rozkładowe 3 pokoje, gotowe do wprowadzenia. Zapraszam na prezentację 3-pokojowego mieszkania znajdującego się na 2 piętrze boku z cegły przy ul.Konopackich Na powierzchnię 69,2m2 składają się: salon o pow.18m2 z wyjściem na słoneczny balkon o pow.3,11m2 sypialnia ...

Powierzchnia
69,20 m2
Cena za m2
9 682,08 zł
cena 670 000 
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście

Toruń, Jakubskie Przedmieście
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13407

JAKUBSKIE PRZEDMIEŚCIE, WYSOKI PARTER, DWA POKOJE, CEGŁA! *Tylko u nas!* Mieszkanie w niskim bloku, zlokalizowane na osiedlu Jakubskie Przedmieście. Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na wysokim parterze niskiego bloku, wybudowanego z cegły w 2005 roku, przy ...

Powierzchnia
45,53 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 268,61 zł
cena 422 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Na Skarpie, Kardynała Wyszyńskiego

Toruń, Na Skarpie, Kardynała Wyszyńskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13406

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ 3 - POKOJOWEGO MIESZKANIA NA SKARPIE !! ULICA WYSZYŃSKIEGO! 5 PIĘTRO! WINDA! Świetna lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki MZK,  sklepy, Żabka ,  wszelka niezbędna infrastruktura. Blok położony w bardzo ...

Powierzchnia
65,45 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 388,08 zł
cena 549 000 
Kryteria wyszukiwania

rozumiem