nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Długa

Toruń, Koniuchy, Długa
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13411

3 rozkładowe pokoje z balkonem, po remocie, Koniuchy Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m2, położone na 4. piętrze w niskim bloku przy ul. Długiej w Toruniu.  Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń, zapewniającym ...

Powierzchnia
58,16 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 682,94 zł
cena 505 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Długa

Toruń, Koniuchy, Legionów
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-12678

Rozkładowe i przestronne- 2 niezależne pokoje, trzecie piętro, niski blok z cegły na osiedlu Koniuchy! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze, czteropiętrowego bloku, przy ul. Legionów. Na powierzchnię 56,2m2 składają się: -salon z wyjściem na ...

Powierzchnia
56,20 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 590,75 zł
cena 539 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Legionów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem