nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Mjr. Henryka Sucharskiego

Toruń, Mokre, Mjr. Henryka Sucharskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13415

Sucharskiego -2 pokoje bardzo blisko centrum. Duży potencjał inwestycyjny- na wynajem lub flip. Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na os. Mokre usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Na powierzchnię 38 m2 składają się: - pokój ok. ...

Powierzchnia
41,38 m2
Cena za m2
7 733,20 zł
cena 320 000 
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - TORUŃ, MOKRE, KOŚCIUSZKI

TORUŃ, MOKRE, KOŚCIUSZKI
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13410

Mieszkanie w samym centrum Torunia  Mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku. Budynek znajduje się w centrum osiedla , osłonięty jest innymi budynkami  co sprawia iż mieszkanie jest ciche a wokół rośnie sporo zieleni. Przed blokiem znajdują się miejsca parkingowe ...

Powierzchnia
39,02 m2
Cena za m2
9 738,60 zł
cena 380 000 
mieszkanie na sprzedaż - TORUŃ, MOKRE, KOŚCIUSZKI
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Przy Kaszowniku

Toruń, Mokre, Przy Kaszowniku
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13396

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ 3- POKOJOWEGO MIESZKANIA NA OSIEDLU MOKRYM !! ULICA PRZY KASZOWNIKU! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki MZK,  tramwaj, sklepy, Żabka , Biedronka , Netto , Lidl , wszelka niezbędna infrastruktura. Do ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
10
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 202,04 zł
cena 499 900 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Przy Kaszowniku

Toruń, Mokre, Świętopełka
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13391

3 pokoje z balkonem, po remoncie, Świętopełka Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Świętopełka w Toruniu, usytuowane na 2. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.  Lokal o funkcjonalnym, w pełni rozkładowym układzie pomieszczeń, dwustronny, co ...

Powierzchnia
48,17 m2
Cena za m2
10 359,14 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Świętopełka
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Kościuszki

Toruń, Mokre, Kościuszki
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13374

DWA POKOJE PO GENERALNYM REMONCIE- OS. MOKRE. Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w kameralnym czteropiętrowym bloku przy ul. Kościuszki. Na powierzchnię 38 m2 składają się: - salon z aneksem kuchennym - oddzielna sypialnia - łazienka ...

Powierzchnia
38,00 m2
Cena za m2
10 763,16 zł
cena 409 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Kościuszki

Toruń, Mokre, Kościuszki
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13359

MIESZKANIE W NISKIM BLOKU, CZWARTE PIĘTRO, ZLOKALIZOWANE NA OSIEDLU MOKRE!  Świetna cena! Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze bloku wybudowanego z cegły w 1996roku  przy ul. Kościuszki. Na powierzchnię 64,1m2 składają się: -salon (wyjście ...

Powierzchnia
69,10 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 192,47 zł
cena 497 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Kościuszki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem