oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Torun, Rubinkowo, Łyskowskiego

Torun, Rubinkowo, Łyskowskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13417

 2 pokoje po generalnym remoncie! Rubinkowo Twój azyl z widokiem na Wisłę i nowy most– wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalny remoncie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na powierzchnię którego składają się: - salon -oddzielna sypialnia  - kuchnia - ...

Powierzchnia
34,20 m2
Piętro
10
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 789,47 zł
cena 369 000 
mieszkanie na sprzedaż - Torun, Rubinkowo, Łyskowskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Hugona Kołłątaja

Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Hugona Kołłątaja
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13416

TYLKO W NASZYM BIURZE mieszkanie z dużym balkonem, możliwe 2 pokoje Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,23 m2, położone przy ul. Kołłątaja na 4 piętrze niskiego bloku.  Dlaczego warto: mieszkanie jest dwustronne i w pełni rozkładowe, dzięki czemu ...

Powierzchnia
35,23 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 622,48 zł
cena 339 000 
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Mjr. Henryka Sucharskiego

Toruń, Mokre, Mjr. Henryka Sucharskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13415

Sucharskiego -2 pokoje bardzo blisko centrum. Duży potencjał inwestycyjny- na wynajem lub flip. Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na os. Mokre usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Na powierzchnię 38 m2 składają się: - pokój ok. ...

Powierzchnia
41,38 m2
Cena za m2
7 733,20 zł
cena 320 000 
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo, Łyskowskiego

Toruń, Rubinkowo, Łyskowskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13413

Rubinkowo Centrum, 3 pokoje gotowe do wprowadzenia! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łyskowskiego, usytuowane na parterze niskiego, kameralnego bloku otoczonego bujną zielenią oraz duzym parkingiem zlokalizowanym pod klatką. Na powierzchnię 48,2m2 ...

Powierzchnia
48,20 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 900,41 zł
cena 429 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo, Łyskowskiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Długa

Toruń, Koniuchy, Długa
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13411

3 rozkładowe pokoje z balkonem, po remocie, Koniuchy Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m2, położone na 4. piętrze w niskim bloku przy ul. Długiej w Toruniu.  Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń, zapewniającym ...

Powierzchnia
58,16 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 682,94 zł
cena 505 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Długa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - TORUŃ, MOKRE, KOŚCIUSZKI

TORUŃ, MOKRE, KOŚCIUSZKI
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13410

Mieszkanie w samym centrum Torunia  Mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku. Budynek znajduje się w centrum osiedla , osłonięty jest innymi budynkami  co sprawia iż mieszkanie jest ciche a wokół rośnie sporo zieleni. Przed blokiem znajdują się miejsca parkingowe ...

Powierzchnia
39,02 m2
Cena za m2
9 738,60 zł
cena 380 000 
mieszkanie na sprzedaż - TORUŃ, MOKRE, KOŚCIUSZKI
Kryteria wyszukiwania

rozumiem