Toruń, Chrobrego
hala na wynajem

PRT-HW-13025

Hala produkcyjno-magazynowa wraz z zapleczem socjalno-biurowym o łącznej powierzchni użytkowej 1500m². Hala wysokiego składowania, wysokość do sufitu podwieszanego 4,8m. Istnieje możliwość podniesienia wysokości do 7m. Obiekt wyposażony jest: - we własną trafostację ...

Powierzchnia
2 429,00 m2
Cena za m2
0,00 zł
cena 46 151 
hala na wynajem - Toruń, Chrobrego

Toruń, Stawki
działka na sprzedaż

PRT-GS-13004

DZIAŁKI INWESTYCYJNE!!! POŁOŻONE 6 KM OD GRANIC TORUNIA!!!!! Przedstawiam wyjątkową ofertę inwestycyjną , która może stać się doskonałą okazją do realizacji projektów deweloperskich lub komercyjnych. Do sprzedaży oferujemy kompleks działek o łącznej powierzchni 16 633 ...

Powierzchnia
16 633,00 m2
Cena za m2
245,00 zł
cena 4 075 085 
działka na sprzedaż - Toruń, Stawki

Toruń, Stawki
działka na sprzedaż

PRT-GS-13003

Przedstawiam Państwu  wyjątkową ofertę inwestycyjną na sprzedaż działka 8700m2 z obiektem piętrowym o powierzchni 3000m2. POŁOŻONY 6 KM OD GRANIC TORUNIA!!!!!Możliwość zakupu sąsiednich działek :   Działka nr 1 (2 949 m²) Niezabudowana, przeznaczona pod zabudowę ...

Powierzchnia
8 700,00 m2
Cena za m2
245,00 zł
cena 2 131 500 
działka na sprzedaż - Toruń, Stawki

Toruń, Stawki
na sprzedaż

PRT-BS-13001

IDEALNE MIEJSCE NA DOM SENIORA!!!!!!! POŁOŻONY 6 KM OD GRANIC TORUNIA!!!!! Przedstawiam Państwu  wyjątkową ofertę inwestycyjną na sprzedaż obiekt piętrowy o powierzchni 3000m2 położony na działce  8700m2 otoczony lasami ( możliwość zakupu sąsiednich działek o łącznej ...

Powierzchnia
8 700,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
11 134 m²
Cena za m2
245,00 zł
cena 2 131 500 
na sprzedaż - Toruń, Stawki

Toruń, Bielawy
lokal na wynajem

PRT-LW-12964

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 47,33m2, w nowoczesnym biurowcu z parkingiem i windą. Poza piękną architekturą i wykończeniem na wysokim poziomie, obiekt jest nowoczesny, dobrze wyposażony. Nieruchomość jest wyposażona w obszerne parkingi. W kompleksie ...

Powierzchnia
58,75 m2
Piętro
1
Cena za m2
47,49 zł
cena 2 790 
lokal na wynajem - Toruń, Bielawy

Toruń, Chełmińskie Przedmieście
lokal na wynajem

PRT-LW-12961

Oferta dotyczy wynajmu lokalu o powierzchni 450m2,  przystosowany pod gabinety medyczne ( według projektu) !!!!Położony na Chełmińskim Przedmieściu, na 2 piętrze z windą. Lokal składa się z kilku przestronnych gabinetów, recepcji, serwerowni, zaplecza socjalnego. Idealne ...

Powierzchnia
450,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
50,00 zł
cena 22 500 
lokal na wynajem - Toruń, Chełmińskie Przedmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem