Oferujemy obiekty na sprzedaż w Toruniu i okolicach. Zajmujemy się sprzedażą budynków o różnym przeznaczeniu: zarówno służących do prowadzenia działalności komercyjnej o zróżnicowanym charakterze (usługowym, hotelarskim), jak i parkingowym. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie zakupu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obiektów na sprzedaż w Toruniu i okolicach. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych obiektów, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

Obiekty na pensjonaty, domy seniora, lokale mieszkalne

W naszej ofercie znajdą Państwo obiekty na sprzedaż w Toruniu i okolicach, które nadają się idealnie na obiekty hotelarskie i placówki opiekuńcze. Oferujemy pensjonaty w Ciechocinku, jednej z najbardziej znanych miejscowości uzdrowiskowych nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Są one w pełni wyposażone i przystosowane do natychmiastowego rozpoczęcia działalności. Zajmujemy się także sprzedażą obiektów, które można przekształcić w dom seniora lub opieki. Znajdują się one w cichej i spokojnej okolicy, dzięki czemu zagwarantują gościom komfortowy pobyt.

Garaże i miejsca postojowe w Toruniu

W ofercie naszego biura nieruchomości znajdą Państwo garaże i miejsca postojowe w Toruniu. Mogą być one wykorzystywane do parkowania własnego pojazdu, jak i być ciekawą inwestycją. Oferowane garaże i miejsca postojowe znajdują się w budynkach wielorodzinnych i halach garażowych położonych w dobrze skomunikowanych częściach miasta, dzięki czemu są łatwo dostępne. Mają dostęp do sieci elektrycznej. Oferujemy garaże i miejsca postojowe z księgą wieczystą, a więc z pełną własnością.