oferta na wyłączność
8 969,76 zł/m2 cena: 350 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

GOTOWE DO ZAMIESZKANIA!!

Przedstawiam ofertę mieszkania dwupokojowego o powierzchni 39,02m2, znajdującego się w bloku na 3 piętrze.
W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek niepubliczny, przychodnia, oraz sklep Biedronka.
Mieszkanie bardzo słoneczne, jasne, dwustronne z balkonem z którego rozpościera się widok na zieleń.

Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, gdyż jest odświeżone.
Idealne dla osób w każdym wieku, ceniących sobie spokój, oraz kameralne otoczenie.

W skład mieszkania wchodzą:

-salon(16m2)
-kuchnia(6m2)
-pokój(8m2)
-łazienka(3m2)
-wc(1m2)
-przedpokój(5m2)

Mieszkanie pozostaje umeblowane dokładnie jak na zdjęciach.

Do mieszkania przynależy piwnica ok.3,36m2
Czynsz administracyjny:467zł (z zaliczkami na ogrzewanie, wodę, fundusz remontowy)

Serdecznie zapraszam do prezentacji nieruchomości.
Justyna Doktór
tel:535 340 355
justyna@partnernieruchomosci.net.pl

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PRT-MS-13427
Powierzchnia 39,02 m²
Powierzchnia użytkowa 39,02 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta
Standard
Opłaty w czynszu administracja, ogrzewanie, woda, woda ciepła, wywóz nieczystości, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 3,36 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE Z KW
Mies. czynsz admin. 470 PLN
Okna PCV
Instalacje wymienione
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1973
Widok na osiedle
Gaz jest
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie osiedle
Ogrzewanie C.O. miejskie
Umeblowanie pełne
Odległość do komunikacji publicznej [m] 200 m
Odl. do sklepu [m] 150 m
Odl. do szkoły [m] 700 m
Odl. do przedszkola [m] 50 m
Usytuowanie środkowe
Liczba sypialni 1
Klucze tak
Spółdzielnia/Zarządca "Rubinkowo" Spółdzielnia Mieszkaniowa

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 16/8 m2
Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni kuchnia jasna, osobno
Rodzaj kuchni oddzielna
Powierzchnia kuchni 6,00 m2
Podłoga kuchni płytki
Typ łazienki bez wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki płytki
Wyposażenie łazienki lustro, pralka, umywalka, wanna
Liczba WC 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Toruń, Rubinkowo I, Łyskowskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13257

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ 2- POKOJOWEGO MIESZKANIA NA TORUŃSKIM RUBINKOWIE !!! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki MZK,  tramwaj, sklepy, Żabka ,  wszelka niezbędna infrastruktura. Obok osiedla las , dużo miejsc spacerowych ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 230,77 zł
cena 360 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo I, Łyskowskiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo I, Dziewulskiego

Toruń, Rubinkowo I, Dziewulskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13397

Ul. Dziewulskiego - rozkładowe 2 pokoje, klimatyzacja, gotowe do wprowadzenia. Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania w centrum Rubinkowa. Na powierzchnię 48,7 m2 składają się: salon z wyjściem na duży słoneczny balkon sypialnia oddzielna kuchnia ...

Powierzchnia
48,70 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 521,56 zł
cena 415 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo I, Dziewulskiego

Toruń, Mokre, Kościuszki
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13315

Przedstawiam ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania po częściowym remoncie. Jeszcze pachnie farbą! Mieszkanie jest położone na 2 piętrze czteropiętrowego bloku. Na powierzchnie 45,8 m2 składają się: - Salon z miejscem na aneks kuchenny (ok. 23m2) - sypialnia ...

Powierzchnia
45,80 m2
Cena za m2
9 388,65 zł
cena 430 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Kościuszki
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Bielany

Toruń, Bielany
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13321

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w cegle po generalnym remoncie obok UMK Zapraszamy do odkrycia jednego z najpiękniejszych mieszkań na rynku – miejsca, w którym praktyczność spotyka się z nowoczesnym designem, tworząc idealną przestrzeń do życia. Przestronne, 2-pokojowe ...

Powierzchnia
40,39 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 943,30 zł
cena 442 000