oferta na wyłączność
8 675,30 zł/m2 cena: 630 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

TYLKO W NASZYM BIURZE! 4 NIEZALEŻNE POKOJE NA OS. MOKRYM!
Idealne dla rodziny, ale także jako inwestycja.

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łąkowej,
usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku.
Na powierzchnię 72,62 
m2 składają się:

- salon (ok. 19m2) z wyjściem na balkon (ok. 5m2)
- 3 niezależne sypialnie (ok. 15m2, 10m2 i 9m2)
- osobna kuchnia ok. 7 m2
- łazienka z wanną ok. 3,5m2
- wc ok. 1,5m2

- duży korytarz ok. 8m2
- łazienka z wc ok. 3,5 m2

Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w ocieplonym bloku.
Jest ono gotowe do wprowadzenia, nie wymaga dużych remontów.

Na podłogach w pokojach ładne panele, a w łazience, kuchni i korytarzu kafle.
Na ścianach znajdują się gładzie, w kuchni glazura. Instalacja elektryczna miedziana.
Atutem mieszkania jest balkon (ok. 5m2) z widokiem, którego nie przysłania żaden wysoki blok.
M
ieszkanie bardzo słoneczne i ciepłe. 

Żadne z pomieszczeń nie jest przechodnie. 
Kuchnia jest wyposażona w sprzęty AGD (piekarnik, płytę gazową, zmywarkę).

Sporym atutem jest również obszerny korytarz z dużą szafą- mnóstwo miejsca do przechowywania.
Wszystkie pokoje są bardzo ustawne.
Do mieszkania można się wprowadzić od zaraz i z niego korzystać.
Blok zarządzany przez Spółdzielnię Kopernik, która bardzo dba o części wspólne bloku.

W okolicy wiele punktów usługowo-handlowych, szkoła, przedszkole.
Pod blokiem znajduje się sporo miejsc parkingowych.

Do mieszkania przynależy piwnica ok. 5 m2 
Czynsz w tej chwili to ok. 1000 zł z zaliczkami na wodę, gaz i ogrzewanie.

Zapraszam do kontaktu.
Dominika Sodel- Jabłońska
Tel. 789-723-798

Usługa pośrednictwa jest płatna
Przed prezentacją należy podpisać umowę pośrednictwa, podając swoje dane z dowodu osobistego.
Zapraszam na bezpłatną prezentację lokalu.
Pomagamy przy załatwieniu formalności związanych z kredytem

Partner Nieruchomości

ul. Wodociągowa 3/3

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PRT-MS-13428
Powierzchnia 72,62 m²
Powierzchnia użytkowa 72,62 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 5,00 m²
Liczba pokoi 4
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta
Standard
Opłaty w czynszu fundusz remontowy, gaz, ogrzewanie, sprzątanie, woda/ryczałt na wodę, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd
Piwnica 5,00 m²
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Mies. czynsz admin. 1 000 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1990
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 3
Spółdzielnia/Zarządca Kopernik

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 19/15/10/9 m2
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 7,00 m2
Podłoga kuchni gres
Typ łazienki osobno z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 3,50 m2
Glazura łazienki starszego typu
Podłoga łazienki kafle
Wyposażenie łazienki lustro, umywalka, wanna
Liczba WC 1
Powierzchnia WC 1,50 m2
Glazura WC starszego typu
Podłoga WC kafle
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 8,00 m2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Toruń, Mokre , Chrobrego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13291

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, osiedle MOKRE. Zapraszamy do odkrycia jednego z najpiękniejszych mieszkań na rynku – miejsca, w którym praktyczność spotyka się z nowoczesnym designem, tworząc idealną przestrzeń do życia. Przestronne, 3-pokojowe ...

Powierzchnia
47,84 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 430,60 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre , Chrobrego

Toruń, Mokre, Kościuszki
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13359

MIESZKANIE W NISKIM BLOKU, CZWARTE PIĘTRO, ZLOKALIZOWANE NA OSIEDLU MOKRE!  Świetna cena! Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze bloku wybudowanego z cegły w 1996roku  przy ul. Kościuszki. Na powierzchnię 64,1m2 składają się: -salon (wyjście ...

Powierzchnia
69,10 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 192,47 zł
cena 497 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Kościuszki

Toruń, Mokre, Świętopełka
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13391

3 pokoje z balkonem, po remoncie, Świętopełka Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Świętopełka w Toruniu, usytuowane na 2. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.  Lokal o funkcjonalnym, w pełni rozkładowym układzie pomieszczeń, dwustronny, co ...

Powierzchnia
48,17 m2
Cena za m2
10 359,14 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Świętopełka
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Przy Kaszowniku

Toruń, Mokre, Przy Kaszowniku
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13396

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ 3- POKOJOWEGO MIESZKANIA NA OSIEDLU MOKRYM !! ULICA PRZY KASZOWNIKU! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki MZK,  tramwaj, sklepy, Żabka , Biedronka , Netto , Lidl , wszelka niezbędna infrastruktura. Do ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
10
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 202,04 zł
cena 499 900 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Przy Kaszowniku