Oferujemy hale na sprzedaż w Toruniu i okolicach. Charakteryzują się one zróżnicowaną powierzchnią, od kilkuset do kilku tysięcy metrów kwadratowych. Większość ze sprzedawanych przez nas hal znajduje się w bliskości głównych arterii komunikacyjnych – autostrady A1 oraz dróg ekspresowych 80 i 15. Dzięki temu nadają się one idealnie na centrum logistyczne. Ponadto wiele z oferowanych hal ma dostęp do mediów oraz dodatkową infrastrukturę, takie jak miejsca parkingowe czy rampy załadunkowe. Dzięki naszej szerokiej ofercie hal na sprzedaż w Toruniu i okolicach mogą Państwo zdecydować się na obiekt najlepiej dopasowany do własnych potrzeb.

Hale magazynowe, produkcyjne i przemysłowe w Toruniu i okolicach

Oferowane przez nas hale na sprzedaż w Toruniu i okolicach można przystosować do prowadzenia różnego typu działalności komercyjnej. Mogą one pełnić przede wszystkim funkcję hal magazynowych, przeznaczonych do składowania lub przeładunku wszelkiego rodzaju dóbr i materiałów. Wiele z naszym hal jest również doskonałym wyborem dla firm prowadzących działalność produkcyjną i przemysłową. Są docieplone i mają wydzieloną część biurowo-socjalną. Oferujemy także hale na wynajem w Toruniu i okolicach.

Decydując się na współpracę z naszym biurem nieruchomości, mogą Państwo liczyć na pomoc specjalistów. Przeprowadzimy Państwa przez procedurę sprzedaży od początku do końca i pomożemy załatwić niezbędne sprawy notarialne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszych hal na sprzedaż w Toruniu i okolicach. W przypadku dodatkowych pytań lub chęci umówienia się na obejrzenie obiektu zachęcamy do kontaktu.