oferta na wyłączność
9 622,48 zł/m2 cena: 339 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

TYLKO W NASZYM BIURZE

mieszkanie z dużym balkonem, możliwe 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,23 m2, położone przy ul. Kołłątaja na 4 piętrze niskiego bloku. 

Dlaczego warto:
  • mieszkanie jest dwustronne i w pełni rozkładowe, dzięki czemu wnętrza są jasne i dobrze doświetlone,
  • układ obejmuje jeden duży pokój, oddzielną kuchnię, łazienkę i przedpokój,
  • istnieje możliwość przerobienia na 2 pokoje
  • duży balkon typu loggia, powierzchnia około 8 m2,
  • spokojna lokalizacja z wygodnym dostępem do komunikacji, sklepów i terenów zielonych. 
W mieszkaniu zostały zamontowane nowe okna.

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 3 m2. Czynsz do spółdzielni wynosi 620 zł. 

Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. 

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Patrycja Partner Nieruchomości
Tel. 535-171-676

Usługa pośrednictwa jest usługą płatną dopiero
w momencie zawarcia umowy pomiędzy stronami. 
Zapraszam na bezpłatną prezentację lokalu.
Przed prezentacją konieczne jest spisanie umowy pośrednictwa.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PRT-MS-13416
Powierzchnia 35,23 m²
Powierzchnia użytkowa 35,23 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 8,00 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja, ogrzewanie, woda, woda ciepła, wywóz nieczystości, wywóz śmieci, zaliczka na fundusz remontowy
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 3,00 m²
Stan lokalu do remontu
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
Balkon loggia
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1996
Plac zabaw tak
Gaz tak - miejski
Woda ciepła - miejska
Ogrzewanie C.O. miejskie
Umeblowanie częściowo umeblowane
Usytuowanie dwustronne
Spółdzielnia/Zarządca Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Wybickiego

Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Wybickiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13331

Chełmińskie Przedmieście, centrum, gotowe go zamieszkania!  Przedstawiam Państwu mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części toruńskiego osiedla Chełmińskie Przedmieście, przy ulicy Wybickiego  zlokalizowane na 9 piętrze z obłędnym widokiem. Na powierzchnię ...

Powierzchnia
50,58 m2
Piętro
9
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 086,20 zł
cena 409 000 
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Lecha

Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Lecha
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13338

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Chełmińskie Przedmieście, ulica LECHA Tylko w biurze Partner Nieruchomości Przedstawiam Państwu mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części toruńskiego osiedla Chełmińskie Przedmieścia, usytuowane na czwartym piętrze ...

Powierzchnia
37,62 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 373,21 zł
cena 315 000 

Toruń, Rubinkowo I, Łyskowskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13257

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ 2- POKOJOWEGO MIESZKANIA NA TORUŃSKIM RUBINKOWIE !!! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki MZK,  tramwaj, sklepy, Żabka ,  wszelka niezbędna infrastruktura. Obok osiedla las , dużo miejsc spacerowych ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 230,77 zł
cena 360 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo I, Łyskowskiego

Toruń, Mokre, Kościuszki
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13315

Przedstawiam ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania po częściowym remoncie. Jeszcze pachnie farbą! Mieszkanie jest położone na 2 piętrze czteropiętrowego bloku. Na powierzchnie 45,8 m2 składają się: - Salon z miejscem na aneks kuchenny (ok. 23m2) - sypialnia ...

Powierzchnia
45,80 m2
Cena za m2
9 388,65 zł
cena 430 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Kościuszki