oferta na wyłączność
9 730,29 zł/m2 cena: 469 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

TYLKO W NASZYM BIURZE- 3 POKOJE NA ULICY MATEJKI.
MIESZKANIE PO REMONCIE! ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ 

IDEALNA PROPOZYCJA DLA INWESTORA, ALE NIE TYLKO.

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w  4- piętrowym bloku.
Blok pobudowany w technologii cegły, po termoizolacji.

Mieszkanie posiada układ pokoi "przechodnich ", ale mimo to wykazuje spory potencjał inwestycyjny.
Super lokalizacja w połowie drogi między Starówką a UMK.
W sąsiedztwie znajdują się szkoła, przedszkole, przystanki MZK, tramwaj,
Polo Market , Kaufland i wszelka niezbędna infrastruktura.
Bezpośrednio przy bloku znajduje się parking dla mieszkańców. 
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ok.4 m2 .

Mieszkanie przeszło kapitalny remont łączne z wymianą instalacji elektrycznej, 
wod-kan, wymianą podłóg, drzwi wewnętrznych, kaloryferów, gładzie,
podwieszane sufity, oświetlenie led, nowe łazienka i kuchnia.

 

W skład mieszkania o powierzchni 48,2m2 wchodzą: 
- salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon
- dwie ustawne sypialnie 
- łazienka z prysznicem 
- przedpokój z szafą wbudowaną  
 
Blokiem zarządza Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa.
- czynsz administracyjny: 527zł  ( z zaliczkami na ogrzewanie, wodę, fundusz remontowy, wywóz śmieci, zagospodarowanie i opieka nad częściami wspólnymi).

Jeśli szukasz fajnego miejsca do życia lub inwestycji na wynajem
zapraszam do kontaktu.
Dominika Sodel- Jabłońska
Tel. 789-723-798

Usługa pośrednictwa jest płatna
Przed prezentacją należy podpisać umowę pośrednictwa, podając swoje dane z dowodu osobistego.
Zapraszam na bezpłatną prezentację lokalu.
Pomagamy przy załatwieniu formalności związanych z kredytem

Partner Nieruchomości

ul. Wodociągowa 3/3

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PRT-MS-13429
Powierzchnia 48,20 m²
Powierzchnia użytkowa 48,20 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 4,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 3
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu fundusz remontowy, sprzątanie, woda ciepła, woda/ryczałt na wodę, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 4,00 m²
Stan lokalu po generalnym remoncie
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Mies. czynsz admin. 527 PLN
Okna PCV
Instalacje wymienione
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1964
Widok na inne budynki
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie centrum miasta
Ogrzewanie miejskie
Usytuowanie jednostronne
Liczba sypialni 2
Spółdzielnia/Zarządca MSM

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 15/9/7 m2
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni aneks kuchenny
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 5,00 m2
Podłoga kuchni kafle
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 3,00 m2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki kafle
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, lustro, pralka, WC
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 4,00 m2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Toruń, Bydgoskie Przedmieście, Słowackiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13325

3 pokoje po generalnym remoncie, blisko UMK Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Toruniu przy ul. Słowackiego. Lokal znajduje się na 6. piętrze w wieżowcu z windą.  Mieszkanie składa się z : trzech niezależnych, ustawnych pokoi, ...

Powierzchnia
48,30 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 248,45 zł
cena 495 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Bydgoskie Przedmieście, Słowackiego
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Legionów

Toruń, Koniuchy, Legionów
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-12678

Rozkładowe i przestronne- 2 niezależne pokoje, trzecie piętro, niski blok z cegły na osiedlu Koniuchy! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze, czteropiętrowego bloku, przy ul. Legionów. Na powierzchnię 56,2m2 składają się: -salon z wyjściem na ...

Powierzchnia
56,20 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 590,75 zł
cena 539 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Legionów

Toruń, Rubinkowo I, Łyskowskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13257

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ 2- POKOJOWEGO MIESZKANIA NA TORUŃSKIM RUBINKOWIE !!! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki MZK,  tramwaj, sklepy, Żabka ,  wszelka niezbędna infrastruktura. Obok osiedla las , dużo miejsc spacerowych ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 230,77 zł
cena 360 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo I, Łyskowskiego

Toruń, Mokre , Chrobrego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13291

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, osiedle MOKRE. Zapraszamy do odkrycia jednego z najpiękniejszych mieszkań na rynku – miejsca, w którym praktyczność spotyka się z nowoczesnym designem, tworząc idealną przestrzeń do życia. Przestronne, 3-pokojowe ...

Powierzchnia
47,84 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 430,60 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre , Chrobrego