oferta specjalna
9 590,75 zł/m2 cena: 539 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Rozkładowe i przestronne- 2 niezależne pokoje, trzecie piętro, niski blok z cegły na osiedlu Koniuchy!

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze, czteropiętrowego bloku, przy ul. Legionów.
Na powierzchnię 56,2m2 składają się:

-salon z wyjściem na balkon
-sypialnia z wyjściem na balkon
-osobna kuchnia
-łazienka z WC
-przestronny przedpokój

Mieszkanie nie wymaga wkładu, jest w pełni umeblowane, wyposażone. Parkeit wycyklinowany, lśni nowością, wszystko kompletne i w bardzo dobrym stanie. W łazience płytki, na ścianach gładzie. Kuchnia w pełni wyposażona, sprzęty pod zabudowę. Drzwi wymienione, jednolite w całym mieszkaniu. Usytuowanie od zachodniej częsci- salon, kuchnia, jedno okno w salonie wychodzi na północ. Mieszkanie bardzo jasne i ciepłe! Bardzo duzy taras, z którego mozna podziwiać zachody słońca!

Pod blokiem duzy parking dla mieszkańców.

Świetna lokalizacja! Bardzo blisko do centrum, w okolicy wiele punktów usługowo-handlowych. Mieszkanie idealne dla rodziny!- W pobliżu szkoły, przedszkola, rozwinięty węzeł komunikacyjny.

Czynsz to w tej chwili ok 780zł przy 4 osobach- z zaliczkami na wodę i C.O.

Jeśli zainteresowała Cie ta oferta- Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację! - Anna 781 229 860

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu!

Usługa pośrednictwa jest płatna
Przed prezentacją należy podpisać umowę pośrednictwa, podając swoje dane z dowodu osobistego.

Pomagamy przy załatwieniu formalności związanych z kredytem

Partner Nieruchomości
ul. Wodociągowa 3/3

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PRT-MS-12678
Powierzchnia 56,20 m²
Powierzchnia użytkowa 56,20 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 6,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Technologia budowlana cegła
Standard
Liczba pięter w budynku 3
Piwnica 2,00 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE Z KW
Mies. czynsz admin. 780 PLN
Okna PCV
Instalacje wymienione
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1996

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Długa

Toruń, Koniuchy, Długa
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13411

3 rozkładowe pokoje z balkonem, po remocie, Koniuchy Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m2, położone na 4. piętrze w niskim bloku przy ul. Długiej w Toruniu.  Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń, zapewniającym ...

Powierzchnia
58,16 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 682,94 zł
cena 505 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Długa

Toruń, Mokre , Chrobrego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13291

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, osiedle MOKRE. Zapraszamy do odkrycia jednego z najpiękniejszych mieszkań na rynku – miejsca, w którym praktyczność spotyka się z nowoczesnym designem, tworząc idealną przestrzeń do życia. Przestronne, 3-pokojowe ...

Powierzchnia
47,84 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 430,60 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre , Chrobrego

Toruń, Stawki, Strzałowa
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13309

!!!!!!  OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ  TYLKO W NASZYM BIURZE !!!!! Na sprzedaż  mieszkanie położone przy ul. STRZAŁOWEJ, na toruńskim lewobrzeżu. Usytuowane na 1piętrze w bloku z cegły z  2010 roku. Idealne dla pary, rodziny lub  jako inwestycja pod wynajem!!! Na powierzchnię ...

Powierzchnia
46,42 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 202,07 zł
cena 520 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Stawki, Strzałowa

Toruń, Mokre, Kościuszki
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13315

Przedstawiam ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania po częściowym remoncie. Jeszcze pachnie farbą! Mieszkanie jest położone na 2 piętrze czteropiętrowego bloku. Na powierzchnie 45,8 m2 składają się: - Salon z miejscem na aneks kuchenny (ok. 23m2) - sypialnia ...

Powierzchnia
45,80 m2
Cena za m2
9 388,65 zł
cena 430 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Kościuszki