9 682,08 zł/m2 cena: 670 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Rozkładowe 3 pokoje, gotowe do wprowadzenia.

Zapraszam na prezentację 3-pokojowego mieszkania znajdującego się na 2 piętrze boku z cegły przy ul.Konopackich

Na powierzchnię 69,2m2 składają się:
  • salon o pow.18m2 z wyjściem na słoneczny balkon o pow.3,11m2
  • sypialnia 12m2
  • pokój 10m2
  • oddzielna kuchnia z dodatkową spiżarnią
  • łazienka
  • osobne WC
  • przedpokój z dużą zabudowaną szafą.
Dlaczego warto?
  • Stan mieszkania- mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia. Nie wymaga dużych nakładów finansowych. W skład wyposażenia wchodzi zabudowa kuchenna ze sprzętami AGD , duża szafa w przedpokoju. Ponadto w pokojach na podłogach jest dębowy parkiet w bardzo dobrym stanie, a na ścianach gładzie. Nie wymaga również wymiany instalacji elektrycznej.
  • Układ pomieszczeń- mieszkanie rozkładowe, trzy niezależne pokoje i oddzielna kuchnia z własną spiżarnią. Bardzo przestronny salon z wyjściem na loggię.
  • Lokalizacja- Przedmieście Jakubskie - doskonale skomunikowane z pozostałymi dzielnicami miasta. W pobliżu Szkoła Podstawowa, markety, punkty usługowe, park. Nieopodal przebiega linia tramwajowa- świetna komunikacja z całym miastem. 
  • Udogodnienia- dwuszybowe okna wymieniane dwa lata temu, w kuchni oddzielna spiżarnia, bardzo duża piwnica o powierzchni ok.11m2 oraz możliwość zakupu garażu.
Mimo usytuowania w ścisłym centrum miasta i w pobliżu ruchliwych ulic mieszkanie jest naprawdę ciche i pozwala na odpoczynek we własnym miejscu.
Duża dostępność miejsc parkingowych pod blokiem oraz parking za szlabanem tuż obok bloku.
Istnieje możliwość zakupu murowanych garaży, które właściciel posiada w ilości 2 sztuk.
Koszt garażu 100 tys/szt.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ
Dominika Sodel-Jabłońska
Partner Nieruchomości
789-723-798

Usługa pośrednictwa jest usługą płatną dopiero
w momencie zawarcia umowy pomiędzy stronami. 
Zapraszam na bezpłatną prezentację lokalu.
Przed prezentacją konieczne jest spisanie umowy pośrednictwa.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PRT-MS-13409
Powierzchnia 69,20 m²
Powierzchnia użytkowa 69,20 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 3,20 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu CO, fundusz remontowy, gaz, woda/ryczałt na wodę, wywóz śmieci, zaliczka na fundusz remontowy
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 4
Garaż garaż murowany
Cena garażu 100 000 PLN
Piwnica 11,00 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Mies. czynsz admin. 1 000 PLN
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, GAZOWA, TELEFONICZNA, INTERNETOWA
Balkon loggia
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1988
Parking strzeżony (odległość w metrach) 10 m
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 2
Spółdzielnia/Zarządca SM Dom

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 18/12/10 m2
Podłogi pokoi parkiet
Typ kuchni jasna z oknem
Rodzaj kuchni oddzielna
Powierzchnia kuchni 10,30 m2
Podłoga kuchni kafle
Wyposażenie kuchni kuchenka, kuchenka gazowa, lodówko-zamrażarka,, okap kuchenny
Typ łazienki bez wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 3,80 m2
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki kafle
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, lustro, wanna
Liczba WC 1
Powierzchnia WC 1,70 m2
Glazura WC glazura
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 11,00 m2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Legionów

Toruń, Koniuchy, Legionów
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-12678

Rozkładowe i przestronne- 2 niezależne pokoje, trzecie piętro, niski blok z cegły na osiedlu Koniuchy! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze, czteropiętrowego bloku, przy ul. Legionów. Na powierzchnię 56,2m2 składają się: -salon z wyjściem na ...

Powierzchnia
56,20 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 590,75 zł
cena 539 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Legionów

Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Rolnicza
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13140

ROLNICZA- GOTOWE DO WPROWADZENIA, 4 POKOJE, GARDEROBA, 2 ŁAZIENKI, 2 BALKONY Przedstawiam Państwu gustowne czteropokojowe mieszkanie w bloku z cegły blisko centrum. Doskonałe mieszkanie dla rozwojowej rodziny! Mieszkanie jest w pełni wyremontowane i gotowe do ...

Powierzchnia
85,75 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 746,36 zł
cena 750 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Rolnicza
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Wrzosy I, Szosa Chełmińska

Toruń, Wrzosy I, Szosa Chełmińska
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13235

ZAPRASZAM NA  PREZENTACJĘ 4- POKOJOWEGO MIESZKANIA NA TORUŃSKICH WRZOSACH  !!! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki MZK, tramwaj, sklepy, Żabka ,  wszelka niezbędna infrastruktura. Obok osiedla las , dużo miejsc spacerowych ...

Powierzchnia
87,10 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 336,39 zł
cena 639 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Wrzosy I, Szosa Chełmińska

Toruń, Mokre , Chrobrego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13291

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, osiedle MOKRE. Zapraszamy do odkrycia jednego z najpiękniejszych mieszkań na rynku – miejsca, w którym praktyczność spotyka się z nowoczesnym designem, tworząc idealną przestrzeń do życia. Przestronne, 3-pokojowe ...

Powierzchnia
47,84 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 430,60 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre , Chrobrego