9 068,92 zł/m2 cena: 750 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE DOSTĘPNE OD ZARAZ!!!

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w bloku z cegły o powierzchni 82,7m2, przy ulicy Grunwaldzkiej tuż nieopodal toruńskiej Starówki. 
 W pobliżu liczne szkoły, hala widowiskowo-sportowa, oraz lodowisko. Bardzo ładny widok na otwartą przestrzeń, Mieszkanie bardzo cieple , rozkładowe , do odświeżenia.

Dużym udogodnieniem jest pobliska linia tramwajowa, dzięki temu możemy sprawnie poruszać się po mieście.

IDEALNE MIEJSCE DLA RODZIN Z DZIEĆMI.

Rozkład mieszkania:

Na poziom pierwszy składają się:
-kuchnia 6m2
-pokój dzienny( 21m2) z wyjściem na balkon
-wc 2,3m2
-przedpokój 5,5m2

Na poziom drugi składa się:
-pokój 12,8m2/9,7m2/8,3m2
-przedpokój 5,2m2
-garderoba 2,6m2
-łazienka 5,6m2

Dodatkowym atutem nieruchomości jest przestronny taras przeznaczony do użytku tylko dwóch rodzin.
Do mieszkania przypisana jest piwnica.
Przy bloku znajduje się  12 miejsc parkingowych a w pobliżu (około 100 m) znajduje się parking miejski.

Blok został wybudowany  w 1998r.
Budynek świeżo wyremontowany(elewacja, klatka schodowa, dach)

Czynsz w wysokości 800zł (zaliczkami na wodę i C.O)

Zapraszam do kontaktu w celu prezentacji.
Justyna Doktór
tel:535 340 355

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PRT-MS-13419
Powierzchnia 82,70 m²
Powierzchnia użytkowa 82,70 m²
Liczba pokoi 4
Piętro 3
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 2,10 m²
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon duży
Rok budowy 1998
Gaz jest
Woda ciepła - miejska
Ogrzewanie C.O. miejskie
Tarasy taras duży
Klucze tak
Spółdzielnia/Zarządca wspolnota

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 12,8/9,7/8,3/21/ m2
Podłogi pokoi parkiet
Typ kuchni bez zabudowy
Rodzaj kuchni widna - wejście z przedpokoju
Powierzchnia kuchni 6,00 m2
Podłoga kuchni kafle
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 5,60 m2
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki płytki
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, umywalka
Liczba przedpokoi 2
Powierzchnia przedpokoi 5,20 m2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Rolnicza
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13140

ROLNICZA- GOTOWE DO WPROWADZENIA, 4 POKOJE, GARDEROBA, 2 ŁAZIENKI, 2 BALKONY Przedstawiam Państwu gustowne czteropokojowe mieszkanie w bloku z cegły blisko centrum. Doskonałe mieszkanie dla rozwojowej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie jest w ...

Powierzchnia
85,75 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 746,36 zł
cena 750 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Rolnicza
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Legionów

Toruń, Koniuchy, Legionów
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-12678

Rozkładowe i przestronne- 2 niezależne pokoje, trzecie piętro, niski blok z cegły na osiedlu Koniuchy! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze, czteropiętrowego bloku, przy ul. Legionów. Na powierzchnię 56,2m2 składają się: -salon z wyjściem na ...

Powierzchnia
56,20 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 590,75 zł
cena 539 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Legionów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jar, Konrada Grasera

Toruń, Jar, Konrada Grasera
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13327

3-pokojowe mieszkanie, JAR, duży balkon  z pięknym widokiem TYLKO W NASZYM BIURZE Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,21 m2, położone w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 roku, wybudowanym przez cenionego dewelopera Lem-Bud.  Układ ...

Powierzchnia
62,21 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 100,79 zł
cena 815 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jar, Konrada Grasera
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Skarpa, Szarych Szeregów

Toruń, Skarpa, Szarych Szeregów
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13330

SKARPA, CZTERY NIEZALEŻNE pokoje, prawie 73m2 Przedstawiam Państwu przepiękne mieszkanie zlokalizowane na toruńskim osiedlu Skarpa, usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 72,84m2 składają się: - salon z wyjściem na loggie -3 niezależne sypialnie -osobna ...

Powierzchnia
72,84 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 537,07 zł
cena 549 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Skarpa, Szarych Szeregów