oferta specjalna
51,87 zł/m2 cena: 2 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Gagarina-3 pokoje blisko UMK, gotowiec inwestycyjny!

Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie, nie wymagające nakładów, zlokalizowane na osiedlu Bielany, usytuowane na czwartym piętrze niskiego bloku.

Na powierzchnię 48,2 m2 składaja się:

-wiekszy pokój z wyjścem na balkon

-2 niezależne pokoje 

-łazienka- wanna

-oddzielna, wyposażona kuchnia

-duży korytarz wyposażony w szafę

Mieszkanie przeszło kapitalny remont kilka lat temu. Wymieniono elektrykę, instalacje WOD-KAN, ościeżnicę, skrzydła drzwiowe. Łazienka również przeszła kapitalny remont- wymieniono instalację, zamontowano nową wannę, WC, mebelki. W kuchni również wymieniono meble i położono płytki na podłodze. Na podłogach w pozostałych pomieszczeniach- panele, na ścianach gładzie. Mieszkanie bardzo jasne a dzięki środkowemu usytuowaniu bardzo ciepłe. Wyposażenie mieszkania zostaje w cenie najmu. Balkon od strony wschodniej.

Idealne dla studentów UMK- wystarczy przejść kilkadziesiąt metrów i jesteśmy na kampusie UMK, dodatkowym atutem jest  niezależność pokoi- do każdego z nich wchodzimy z korytarza.

Blok położony bardzo blisko galerii Plaza, nieopodal komunikacja miejska, którą w kilka minut dotrzemy do serca miasta. W okolicy wiele punktów usługowo-handlowych i gastronomicznych, szkoły, przedszkola.

Parking zlokalizowany pod blokiem dla mieszkańców.

Kaucja- 2500zł
Wymagany najem okazjonalny

Czynsz to 800zł z duzymi zaliczkami na wodę i C.O przy 3 osobach

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację! - Anna 781 229 860

Usługa pośrednictwa jest płatna dopiero w momencie decyzji o wynajmie.
Przed prezentacją należy podpisać umowę pośrednictwa, podając swoje dane z dowodu osobistego.

Partner Nieruchomości
ul. Wodociągowa 3/3

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PRT-MW-13418
Powierzchnia 48,20 m²
Powierzchnia użytkowa 48,20 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta po termomodernizacji
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 5,00 m²
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 800 PLN
Okna PCV
Instalacje wymienione
Balkon mały
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1971
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Ogrzewanie C.O. miejskie
Umeblowanie pełne
Usytuowanie dwustronne
Spółdzielnia/Zarządca "Kopernik" Spółdzielnia Mieszkaniowa‎

Toruń, Stare Miasto, Prosta
mieszkanie na wynajem

PRT-MW-13152

STYLOWY APARTAMENT STARÓWKA!!! Do wynajęcia klimatyczny apartament  położony na Starówce. Powierzchnia 20m2 - składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki . !!! Idealna oferta  dla 1-2 osób!!!!! Apartament wykończony w wysokim standardzie, kompletnie ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
90,00 zł
cena 1 800 
mieszkanie na wynajem - Toruń, Stare Miasto, Prosta

Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Rusa
mieszkanie na wynajem

PRT-MW-13265

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ WYNAJMU MIESZKANIA NA ULICY RUSA!  2 POKOJE , KUCHNIA , ŁAZIENKA, PRZEDPOKÓJ, 1 PIĘTRO! WOLNE OD ZARAZ!!! Mieszkanie o powierzchni 37 m2, składa się z 2 pokoi , łazienki , kuchni oraz przedpokoju. - salon połączony z aneksem ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,35 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Rusa
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Jana Kilińskiego

Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Jana Kilińskiego
mieszkanie na wynajem

PRT-MW-13389

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ WYNAJMU MIESZKANIA NA ULICY KILIŃSKIEGO!  2 POKOJE , KUCHNIA , ŁAZIENKA, PRZEDPOKÓJ, WYSOKI PARTER W 3 PIĘTROWYM BLOKU! WOLNE OD ZARAZ!!! Mieszkanie o powierzchni 47,60 m2, składa się z 2 pokoi , łazienki , kuchni oraz ...

Powierzchnia
47,60 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
37,82 zł
cena 1 800 
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Toruń, Fałata

Toruń, Fałata
mieszkanie na wynajem

PRT-MW-13405

KOMFORTOWE 2 POKOJE    !!!   FAŁATA 94  !!!  UNO  !!!!  UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO !!!!! Nowoczesne, komfortowe mieszkanie w nowym bloku z windą. Lokal jest kompletnie umeblowany i wykończony w wysokim standardzie, gotowy do zamieszkania. Składa się z : przestronnego ...

Powierzchnia
42,00 m2
Cena za m2
52,38 zł
cena 2 200