nowa oferta
8 682,94 zł/m2 cena: 505 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

3 rozkładowe pokoje z balkonem, po remocie, Koniuchy

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m2, położone na 4. piętrze w niskim bloku przy ul. Długiej w Toruniu. 

Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń, zapewniającym wygodę codziennego życia. To idealna propozycja dla rodzin lub jako gotowy produkt inwestycyjny pod wynajem na pokoje. 

Układ pomieszczeń:

  • 3 niezależne, ustawne pokoje,
  • oddzielna kuchnia, 
  • łazienka z prysznicem,
  • przestronny przedpokój z zabudowaną szafą.

Dlaczego warto?
  • mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia,
  • funkcjonalny, niezależny układ,
  • balkon
  • klimatyzacja
  • bardzo dobra lokalizacja z pełną infrastrukturą miejską w zasięgu ręki - sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szkoły i przedszkola.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie jest zadbane i gotowe do wprowadzenia.

To atrakcyjna oferta zarówno dla klientów indywidualnych, jak i inwestorów poszukujących nieruchomości o solidnym potencjale dochodowym. 

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji

Patrycja Partner Nieruchomości
Tel. 535-171-676

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PRT-MS-13411
Powierzchnia 58,16 m²
Powierzchnia użytkowa 58,16 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta
Standard
Opłaty w czynszu administracja, ogrzewanie, woda, woda ciepła, wywóz nieczystości, wywóz śmieci, zaliczka na fundusz remontowy
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu po remoncie
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Mies. czynsz admin. 968 PLN
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
Balkon jest
Rok budowy 1982
Gaz tak - miejski
Woda ciepła - miejska
Ogrzewanie C.O. miejskie
Umeblowanie częściowo umeblowane
Usytuowanie dwustronne
Spółdzielnia/Zarządca "Kopernik" Spółdzielnia Mieszkaniowa‎

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Legionów

Toruń, Koniuchy, Legionów
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-12678

Rozkładowe i przestronne- 2 niezależne pokoje, trzecie piętro, niski blok z cegły na osiedlu Koniuchy! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze, czteropiętrowego bloku, przy ul. Legionów. Na powierzchnię 56,2m2 składają się: -salon z wyjściem na ...

Powierzchnia
56,20 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 590,75 zł
cena 539 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Legionów
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Wrzosy I, Szosa Chełmińska

Toruń, Wrzosy I, Szosa Chełmińska
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13235

ZAPRASZAM NA  PREZENTACJĘ 4- POKOJOWEGO MIESZKANIA NA TORUŃSKICH WRZOSACH  !!! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki MZK, tramwaj, sklepy, Żabka ,  wszelka niezbędna infrastruktura. Obok osiedla las , dużo miejsc spacerowych ...

Powierzchnia
87,10 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 336,39 zł
cena 639 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Wrzosy I, Szosa Chełmińska

Toruń, Rubinkowo I, Łyskowskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13257

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ 2- POKOJOWEGO MIESZKANIA NA TORUŃSKIM RUBINKOWIE !!! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki MZK,  tramwaj, sklepy, Żabka ,  wszelka niezbędna infrastruktura. Obok osiedla las , dużo miejsc spacerowych ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 230,77 zł
cena 360 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo I, Łyskowskiego

Toruń, Mokre , Chrobrego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13291

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, osiedle MOKRE. Zapraszamy do odkrycia jednego z najpiękniejszych mieszkań na rynku – miejsca, w którym praktyczność spotyka się z nowoczesnym designem, tworząc idealną przestrzeń do życia. Przestronne, 3-pokojowe ...

Powierzchnia
47,84 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 430,60 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre , Chrobrego