oferta na wyłączność
8 603,57 zł/m2 cena: 520 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

STAWKI, TRZY NIEZALEŻNE POKOJE, PO REMONCIE!
Tylko u nas!

Przedstawiam Państwu przepiękne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Okólnej, usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 60,44m2 składają się:

- salon z wyjściem na loggie- zieleń- pełna prywatność
-2 niezależne sypialnie
-osobna kuchnia
-duży korytarz
-łazienka
-WC z umywalką

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, który odbył się kilka lat temu, urządzone ze smakiem i dbałością o szczegóły. Drzwi jednolite w całym mieszkaniu. Na podłogach panele dobrej jakości, w łazience, przedpokoju i kuchni glazura.  Na ten moment wymagane jest odmalowanie ścian. Ogromnym atutem mieszkania jest potężny balkon- po to aby wolne letnie wieczory przenosiły nas w miejsce pełne relaksu i spokoju. Na ścianach gładzie, mieszkanie bardzo słoneczne i niesłychanie ciepłe. Wyposażenie mieszkania do uzgodnienia. Żadne z pomieszczeń nie jest przechodnie, bardzo duża, ustawna kuchnia!
+nowe drzwi zewnętrzne antywłamaniowe firmy GERDA
+nowoczesne oświetlenie typu led

Bardzo duży, ogólnodostępny  parking zlokalizowany bezpośrednio pod budykiem oraz parking za szlabanem dla mieszkańców bloku!

Do mieszkania przynależy piwnica oraz możliwość korzystania ze schowka.

Czynsz to tylko 890 przy czterech osobach, z zaliczkami na wodę i CO

Zapraszam do kontaktu oraz na bezpłatną prezentację! - Anna 781 229 860

Usługa pośrednictwa jest płatna dopiero w momencie decyzji o zakupie
Przed prezentacją należy podpisać umowę pośrednictwa, podając swoje dane z dowodu osobistego.

Pomagamy przy załatwieniu formalności związanych z kredytem

Partner Nieruchomości
ul. Wodociągowa 3/3

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PRT-MS-13422
Powierzchnia 60,44 m²
Powierzchnia użytkowa 60,44 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 6,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta po termomodernizacji
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, gaz, ogrzewanie, woda, woda ciepła, wywóz nieczystości, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd, woda, Woda ciepła
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 4,54 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 890 PLN
Czynsz zimowy 890 PLN
Okna drewniane
Instalacje dobre
Balkon loggia
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1984
Gaz jest
Woda ciepła - miejska
Ogrzewanie C.O. miejskie
Umeblowanie częściowo umeblowane
Usytuowanie dwustronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 3
Spółdzielnia/Zarządca Wspólnota Mieszkaniowa

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni kuchnia jasna, osobno
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Wyposażenie kuchni lodówko-zamrażarka,, meble kuchenne na wymiar, okap, piekarnik, płyta gazowa, sprzęt AGD, szafki kuchenne, szafki stojące, szafki wiszące
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 4,00 m2
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, lustro, natrysk, pralka, umywalka
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 4,00 m2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Toruń, Stawki, Strzałowa
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13309

!!!!!!  OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ  TYLKO W NASZYM BIURZE !!!!! Na sprzedaż  mieszkanie położone przy ul. STRZAŁOWEJ, na toruńskim lewobrzeżu. Usytuowane na 1piętrze w bloku z cegły z  2010 roku. Idealne dla pary, rodziny lub  jako inwestycja pod wynajem!!! Na powierzchnię ...

Powierzchnia
46,42 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 202,07 zł
cena 520 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Stawki, Strzałowa
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Stawki, Strzałowa

Toruń, Stawki, Strzałowa
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13400

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ 3 - POKOJOWEGO MIESZKANIA NA STAWKACH!! ULICA STRZAŁOWA! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki MZK,  sklepy, Żabka ,  wszelka niezbędna infrastruktura. Do centrum miasta 10 minut spacerkiem! Bardzo ...

Powierzchnia
47,50 m2
Cena za m2
8 105,26 zł
cena 385 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Stawki, Strzałowa
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Legionów

Toruń, Koniuchy, Legionów
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-12678

Rozkładowe i przestronne- 2 niezależne pokoje, trzecie piętro, niski blok z cegły na osiedlu Koniuchy! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze, czteropiętrowego bloku, przy ul. Legionów. Na powierzchnię 56,2m2 składają się: -salon z wyjściem na ...

Powierzchnia
56,20 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 590,75 zł
cena 539 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Legionów

Toruń, Mokre , Chrobrego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13291

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, osiedle MOKRE. Zapraszamy do odkrycia jednego z najpiękniejszych mieszkań na rynku – miejsca, w którym praktyczność spotyka się z nowoczesnym designem, tworząc idealną przestrzeń do życia. Przestronne, 3-pokojowe ...

Powierzchnia
47,84 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 430,60 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre , Chrobrego