oferta na wyłączność
13 500,00 zł/m2 cena: 540 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

***OFERTA PREMIUM! Nie szukaj dalej**
Osiedle Piernikowe 
ROZKŁADOWE MIESZKANIE W APARTAMENTOWCU pod adresem Szosa Lubicka.

Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na 3 piętrze  apartamentowca z windą, wybudowanego z cegły w 2016roku. Budynek wzniesiony przez dewelopera Willa Developer.

Na powierzchnię 40 m2 składają się:
-duży salon z aneksem kuchennym, z niego wyjście na bardzo duży balkon
-sypialnia
-łazienka
-przedpokój

Mieszkanie usytuowane od południowej strony świata. Wszystkie okna skierowane w kierunku Wisły! Mieszkanie w pełni umeblowane, zadbane, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. W mieszkaniu nikt nigdy nie mieszkał na stałe, dlatego wprowadzamy się do nowego mieszkania w idealnym stanie!

Na podłogach panele/płytki bardzo dobrej jakości. Na ścianach gładzie. W łazience na ścianach glazura włoska!  Liczne punkty świetlne oraz ozdobny led pod sufitem w kuchni.

Świetna lokalizacja! Bardzo blisko na Starówkę oraz w inne części Torunia, bliskość komunikacji MZK oraz punktów usługowo- handlowych, szkół, przedszkoli. Całe osiedle zamknięte, monitorowane, wjazd za szlaban na pilota, furtka na kod.

Mieszkanie stanowi odrębną własność lokalu z założoną księgą wieczystą- bez obciążeń.

Czynsz wynosi zaledwie 300zł miesięcznie!

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację! - Anna 781 229 860

Usługa pośrednictwa jest płatna dopiero w momencie decyzji o zakupie.
Przed prezentacją należy podpisać umowę pośrednictwa, podając swoje dane z dowodu osobistego.

Pomagamy przy załatwieniu formalności związanych z kredytem

Partner Nieruchomości
ul. Wodociągowa 3/3

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PRT-MS-13424
Powierzchnia 40,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Technologia budowlana cegła + styropian
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, monitoring, ogrzewanie, sprzątanie, Winda, woda ciepła, wywóz nieczystości
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 300 PLN
Okna PCV
Instalacje nowe
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2016
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie centrum miasta
Ogrzewanie C.O. miejskie
Umeblowanie pełne
Odległość do komunikacji publicznej [m] 50 m
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Klucze tak
Spółdzielnia/Zarządca Ewa Piasecka

Pomieszczenia

Typ kuchni aneks kuchenny
Powierzchnia kuchni 4,00 m2
Podłoga kuchni panele podłogowe
Wyposażenie kuchni kuchnia elektryczna, lodówka, lodówko-zamrażarka,, meble kuchenne na wymiar, okap kuchenny, piekarnik, sprzęt AGD
Typ łazienki nowa
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 5,00 m2
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki płytki
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, lustro

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście

Toruń, Jakubskie Przedmieście
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13407

JAKUBSKIE PRZEDMIEŚCIE, WYSOKI PARTER, DWA POKOJE, CEGŁA! *Tylko u nas!* Mieszkanie w niskim bloku, zlokalizowane na osiedlu Jakubskie Przedmieście. Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na wysokim parterze niskiego bloku, wybudowanego z cegły w 2005 roku, przy ...

Powierzchnia
45,53 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 268,61 zł
cena 422 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Jakubskie Przedmieście, Konopackich

Toruń, Jakubskie Przedmieście, Konopackich
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13409

Rozkładowe 3 pokoje, gotowe do wprowadzenia. Zapraszam na prezentację 3-pokojowego mieszkania znajdującego się na 2 piętrze boku z cegły przy ul.Konopackich Na powierzchnię 69,2m2 składają się: salon o pow.18m2 z wyjściem na słoneczny balkon o pow.3,11m2 sypialnia ...

Powierzchnia
69,20 m2
Cena za m2
9 682,08 zł
cena 670 000 
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Legionów

Toruń, Koniuchy, Legionów
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-12678

Rozkładowe i przestronne- 2 niezależne pokoje, trzecie piętro, niski blok z cegły na osiedlu Koniuchy! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze, czteropiętrowego bloku, przy ul. Legionów. Na powierzchnię 56,2m2 składają się: -salon z wyjściem na ...

Powierzchnia
56,20 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 590,75 zł
cena 539 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Legionów

Toruń, Mokre , Chrobrego
mieszkanie na sprzedaż

PRT-MS-13291

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, osiedle MOKRE. Zapraszamy do odkrycia jednego z najpiękniejszych mieszkań na rynku – miejsca, w którym praktyczność spotyka się z nowoczesnym designem, tworząc idealną przestrzeń do życia. Przestronne, 3-pokojowe ...

Powierzchnia
47,84 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 430,60 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre , Chrobrego